Важливо :: Життя громади :: 23 жовтня 2020 12:14 , Краматорск Пост
progolosuvati-vdoma (1)

«Ніхто з хворих на COVID-19 не звертався за довідкою для голосування вдома», – лікарка з Краматорська

Краматорці, що перебувають на самоїзоляції через коронавірус, мають час до 20.00 23 жовтня звернутися до ДВК із заявою проголосувати вдома

Краматорськ продовжує готуватися до місцевих виборів, які мають відбутися із дотриманням карантинних обмежень. Попри те, що у місті щодня зростає кількість активних хворих, люди не надто активно користуються можливістю проголосувати 25 жовтня вдома.

Як заявила Kramatorsk Post Тетяна Нікітіна, сімейна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги №2, наразі ніхто з її пацієнтів, які мають підтверджений COVID-19, не зверталися до неї, щоб голосувати не виходячи з квартири.  

«Зараз я спостерігаю 1 850 чоловік, з них 15, яких консультую телефоном, мають підтверджений коронавірус, ще п’ятеро з позитивними ПЛР-тестами знаходяться у лікарнях. Ніхто з хворих на COVID-19 не звертався до мене за довідкою для голосування вдома. При цьому, щодня на особистий прийом приходять 40-50 чоловік, у всіх є або ознаки ГРВІ, або пневмонія», – прокоментувала Нікітіна. 

Іще двоє сімейних лікарів з міста, але вже на правах анонімності, також підтвердили нам, що станом на 23 жовтня не надавали містянам довідку для голосування вдома. 

Втім у Краматорській міській територіальній виборчій комісії (ТВК) просять не робити поспішних висновків. 

«Я думаю, що такі звернення будуть. Просто є встановлені законом строки, і є час сьогодні до 20:00. Виборці, які хочуть голосувати вдома, мають надати ДВК, дільничній виборчій комісії, медичну довідку і заяву, написану у довільній формі. А вже потім ДВК подає цю інформацію нам. Ще маємо час», – підкреслив голова Краматорської ТВК Роман Байрак. 

Нагадаємо, у зв’язку з великою кількістю активних хворих на COVID-19 Кабмін дозволив людям, які знаходяться на самоізоляції, голосувати вдома. Для цього виборці мають, найперше, звернутися за довідкою про стан здоров’я до свого сімейного лікаря.

як прголосувати вдома

За даними Донецької облдержадміністрації, за четвер, 22 жовтня, у регіоні коронавірус діагностували у 263 осіб, семеро з них – діти. Від початку карантину у Донецькій області був зафіксований 8 161 випадок підтвердження коронавірусної хвороби. Від наслідків COVID-19 померло 89 чоловік.

Ольга Омельянчук

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі