Важливо :: Життя громади :: 15 грудня 2020 14:38 , Олексій Ладика
aleksandr-goncharenko-mer-kramatorska

"Ніякого "Польота"!": Гончаренко закликав чиновників відмовитися від новорічних корпоративів

За його словами, деякі підрозділи виконкому бронюють ресторани на 20-40 осіб

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко закликав чиновників відмовитися від новорічних корпоративів через нові карантинні обмеження, які запровадив уряд з 19 грудня по 28 лютого.

Під час сьогоднішньої апаратної наради Гончаренко нагадав, що забороняється проведення у розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів та іншого. 

"У мене прохання до керівників підрозділів виконавчої влади, до керівників комунальних підприємств: не порушуйте закон. Проведіть бесіду з колективами, бо деякі підрозділи виконкому вже бронюють ресторани на 20, 30, 40 осіб. Це буде порушення. Тому звертаюсь до вас особисто: будьте прикладом для містян. Так, Ярославе Володимировичу, ніякого "Польота"!", - сказав міський голова, вочевидь звертаючись до начальника відділу комунального господарства Ярослава Сердюка.

"Все в рамках цих обмежень. Щоб потім не казали, що міський голова, який бореться із коронавірусом, робить все, що для цього треба, дотримується законодавства, а сам не робить все, що треба, з його підрозділами", - додав Гончаренко.

Нагадаємо, уряд запровадив нові карантинні обмеження, які діятимуть з 19 грудня на всій території України. Ці обмеження, зокрема, забороняють проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій. 

Також забороняється робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на виніс). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

З іншими карантинними заборонами ви можете ознайомитись на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

shkola-karantin-koronavirus

Ковід продовжує поширюватися серед краматорських дітей

oleksandr-goncharenko

Краматорський міський голова Олександр Гончаренко розповів Post про поточні болючі проблеми та що буде з містом в залежності від того, як розвиватиметься ситуація на фронті

Monacocover

«Українська правда» знайшла нардепа та очільника військової адміністрації Краматорська на Лазурному березі. Спочатку вони все спростовували, а потім визнали, що були там

коментарі