Важливо :: Життя громади :: 15 грудня 2020 14:38 , Олексій Ладика
aleksandr-goncharenko-mer-kramatorska

"Ніякого "Польота"!": Гончаренко закликав чиновників відмовитися від новорічних корпоративів

За його словами, деякі підрозділи виконкому бронюють ресторани на 20-40 осіб

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко закликав чиновників відмовитися від новорічних корпоративів через нові карантинні обмеження, які запровадив уряд з 19 грудня по 28 лютого.

Під час сьогоднішньої апаратної наради Гончаренко нагадав, що забороняється проведення у розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів та іншого. 

"У мене прохання до керівників підрозділів виконавчої влади, до керівників комунальних підприємств: не порушуйте закон. Проведіть бесіду з колективами, бо деякі підрозділи виконкому вже бронюють ресторани на 20, 30, 40 осіб. Це буде порушення. Тому звертаюсь до вас особисто: будьте прикладом для містян. Так, Ярославе Володимировичу, ніякого "Польота"!", - сказав міський голова, вочевидь звертаючись до начальника відділу комунального господарства Ярослава Сердюка.

"Все в рамках цих обмежень. Щоб потім не казали, що міський голова, який бореться із коронавірусом, робить все, що для цього треба, дотримується законодавства, а сам не робить все, що треба, з його підрозділами", - додав Гончаренко.

Нагадаємо, уряд запровадив нові карантинні обмеження, які діятимуть з 19 грудня на всій території України. Ці обмеження, зокрема, забороняють проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій. 

Також забороняється робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на виніс). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

З іншими карантинними заборонами ви можете ознайомитись на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

Honcharenkocover

Суми зарплатні помітно відрізняються по місяцям, але чому так, у міській адміністрації не пояснили

image (8)

У МВА надали інформацію щодо суми статей, з яких статей складається заробітна плата Олександра Гончаренка

image (8)

А також про те, чи планує міська влада обмежувати подачу води через великі борги містян

коментарі