Важливо :: Життя громади :: 07 грудня 2021 12:57 , Краматорск Пост
novini-kramatorska

Нова адреса Центру вакцинації, передноворічний захист ялинок та вайбер-група для ОСББ: що відбувається у Краматорську

Коротко про міськи події

7 грудня пройшла апаратна нарада Краматорської міської ради. Керівники структурних підрозділів та представники комунальних підпрємств доповіли про свою діяльність минулого тижня.

Центр масової вакцинації з території автовокзалу відучора у приміщення магазину вікон та дверей, що розташований за адресою Двірцева, 45. Працює Центр у звичному режимі - щодня з 09:00 до 15:00.

***

Керівник КП “ДРУАС” Микола Непомнящий під час сьогоднішньої апаратної наради заявив, що від сьогодні розпочинається обробка ялинок у Кутовій балці та у с. Біленьке. У такий спосіб комунальники мають захистити рослини від спилювання напередодні новорічних свят. Також до охорони рослин планують долучити патрульну поліцію.

***

КП “АТП-052810” у четвер має отримати від постачальника документацію на 5 нових сміттєвозів. Після цього підприємство розпочне процедуру їх реєстрації. Всього підприємство має придбати 7 сміттєвозів, але терміни поставки двох останніх машин поки невідомі.

***

Представник КП “КТТУ”  під час апаратної наради заявив, що завершується реєстрація 9 із 27 придбаних автобусів “Еталон”, виготовлених чернігівським автомобільним заводом. Всі 27 комунальних автобусів з 31 грудня вийдуть на маршрути міста.

***

Контактний центр Краматорська створив вайбер-групу для голів ОСББ з метою своєчасного оповіщення мешканців об'єднань про аварійні відключення або проведення ремонтних робіт. Міський голова Олександр Гончаренко наголосив на тому, щоб до групи долучилися голови усіх ОСББ міста.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

коментарі