Важливо :: Життя громади :: 09 листопада 2020 12:09 , Олексій Ладика
karantin-koronavirus

Нові обмеження "червоної" зони: у Краматорську закриваються спортзали і салони краси

Кафе та ресторани можуть працювати лише із доставкою

Від 9 листопада Краматорськ перебуває у "червоній" карантинній зоні, через що найближчі два тижні у місті діятимуть додаткові обмеження.

Таке рішення сьогодні ухвалили на спільному засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє Краматорське самоврядування.

Кафе, спортзали, салони краси

Робота салонів краси та спортивних залів заборонена, а кафе, бари та ресторани можуть працювати лише із застосуванням адресної доставки замовлень.

Торгівля

Ринки та магазини можуть працювати, якщо вони продають харчі, пальне, засоби гігієни, лікарські засоби та вироби медичного призначення, ветеринарні препарати, корми, пестициди та агрохімікати, насінням і садивний матеріал.

Транспорт

Робота громадського транспорту залишається без змін. Як і раніше, з 5 до 9 ранку, а також з 15.00 до 18.00 тролейбуси та комунальні автобуси перевозитимуть пасажирів, в яких є "спеціальний квиток". В інший час перевозять усіх пасажирів у кількості місць для сидіння у транспорту, але перевагу надають тим, у кого є "спецквиток".

У вихідні пасажири із "спецквитком" мають перевагу з 5 до 8 ранку. 

Порядок сполучення міжміських автомобільних та залізничних пасажирських перевезень залишився без змін.

Освіта

Учні 5-11 класів навчаються дистанційно, а учні 1-4 класів – у звичайному режимі, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Дитячі садочки теж працюють у звичайному режимі.

Не працюють позашкільні гуртки, спортивні секції та дитячі школи мистецтв за виключенням індивідуальних занять. Працюють спеціальні школи та реабілітаційні центри за умови жорсткого дотримання санітарних правил і протиепідемічних заходів та здійснення щоденного контролю стану здоров'я учнів та вихованців.

Раніше повідомлялося, що згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, у Краматорську також заборонено:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

- приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

Дозволено:

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

Ці обмеження діятимуть два тижні, після чого Державна комісія з питань ТЕБ та НС буде приймати нове рішення, враховуючи показники захворюваності.

Міська влада зазначає, що від мешканців Краматорська та дотримання ними елементарних норм безпеки залежить, чи зможе наше місто якнайшвидше вийти з "червоної" зони.

Інші статті на цю тему

sho-potribno-znati-23-lyutogo-2022

Корисна інформація на ранок середи

sho-potribno-znati-sogodni-vranci

Оперативна інформація на поточний час у Краматорську: карта укриттів, офіційні повідомлення влади тощо

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?

коментарі