Важливо :: Життя громади :: 09 листопада 2023 18:35 , Олена Круглова
dvirnik-ladis

Нові управителі краматорських багатоповерхівок: хто прийшов обслуговувати будинки боржників замість “Ладіса”

Розповідаємо про ці підприємства

Днями стало відомо про призначення у Краматорську нових управителей для 462 багатоповерхових будинків, від обслуговування яких через борги мешканців влітку відмовився “Ладіс”.

Цими управителями стали ТОВ “Служба благоустрою “Комфорт” і ПП “Управляюча компанія “Добробут-Краматорськ”.

Розповідаємо про них далі.

ТОВ “Служба благоустрою “Комфорт”

Це товариство, за вже укладеними договорами, обслуговуватиме 284 будинки.

Згідно з даними Опендатабот, воно зареєстроване у Краматорську 2011 року. Його основним видом діяльності є управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

Нещодавно, а саме протягом вересня-жовтня поточного року, у підприємства змінилося керівництво. Тепер його директором є Костянтин Дмитрієнко, а власником - Дмитро Новіков. До того і власником, і директором був Михайло Попов. Він очолював підприємство з серпня 2021.

Михайла Попова можна було часто бачити на нарадах з питань ЖКГ краматорського виконкому в якості представника “Ладіса”, а саме замдиректора цього підприємства.

Він також був і є власником ще кількох підприємств. Серед них - ПП "Омфал-2", яке весною поточного року виграло чотири тендери на ремонти зруйнованих російськими обстрілами будинків на загальну суму 14,1 млн грн. А загалом з 2016 року (саме тоді ПП "Омфал-2" почав керувати пан Попов) виграло 45 тендерів на загальну суму понад 35 млн грн. Ще одним підприємством Михайла Попова є ПП “Алатир”, яке свого часу прийшло на зміну комунальним ЖЕКам.

Але повернемося до ТОВ “Служба благоустрою “Комфорт”. Протягом 2011 - 2021 року, його керівництво змінювалося декілька разів. І навіть один місяць з липня по серпень 2021 його керівником був Юрій Портненко. В той самий період він також обіймав посаду головного інженера “Ладіса”.

Крім того, пан Портненко є керівинком і власником ТОВ “ЖКК “Сіті Сервіс”, яке має ту саму юрадресу, що і ТОВ “Служба благоустрою “Комфорт”, а саме: вул. Паркова, 28.

Навесні 2021 “Сіті Сервіс” мав скласти “конкуренцію” монополісту “Ладісу”. За перехід на обслуговування цим підприємством тоді активно агітували мешканців кількох будинків у мікрорайоні Даманський. Щоправда, і Юрій Портненко, і директор “Ладісу” Дмитро Литвинов на той момент були партнерами та співзасновниками ще одного підприємства - "РСК Еліт-Сервіс". А директором цього підприємства з 2018 є, вже зазначений на початку, новий керівник ТОВ “Служба благоустрою “Комфорт” Костянтин Дмитрієнко.

ПП “Управляюча компанія “Добробут-Краматорськ”

Це підприємство обслуговуватиме 178 багатоквартирних будинків.

Воно зареєстроване 2021 року у Краматорську по вул. Парковій, 33. Основний вид діяльності - управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.

Адреса підприємства також є юридичною для згаданих вище ПП "Омфал-2" та ПП “Алатир” Михайла Попова. Власницею “Добробут-Краматорськ” є Марина Попова. Вона разом з паном Михайлом є бенефіціаром ПП "УК "Старе Місто", а також - ще однією співзасновницею "РСК Еліт-Сервіс".

Крім того, директором  “Добробут-Краматорськ” є Михайло Ганусей. Він, своєю чергою, очолює та володіє "МБК СДМК" з 2021 року, яка з того часу виграла дев'ять тендерів на загальну суму 13,08 млн грн. А протягом поточного 2023 року отримала від УЖКГ три підряди на ремонти постраждалих від війни будинків у Краматорську загальною сумою 6,5 млн грн.

Нагадаємо також, що Михайло Ганусей у 2020 році балотувався до Краматорської міськради від "ОПЗЖ", але не пройшов. Тоді ця політична партія підтримувала Олександра Гончаренка на виборах міського голови і була однією з орбіт впливу народного депутата Максима Єфімова у міській раді

Що кажуть новопризначені управителі?

Журналісти Kramatorsk Post звернулися за коментарем до нових управителів за номерами телефонів, що були вказані в оголошенні про їх призначення на сайті Краматорської міськради. І поки їх не отримали, адже, за словами співробітниці, керівників не було на місці через переїзд на нове місце.

Зазначимо, що на дзвінки за номерами обох підприємств відповіла одна й та сама співробітниця.

Інші статті на цю тему

ladis

Будинки розбили на два об’єкти (лоти) для проведення конкурсу з призначення нової управляючої компанії

HouseManagingcover

До "Ладіса" додалися ще дві компанії

robitniki-ladisa-pribirayut-dvir

Чим монополіст “Ладіс” пов’язаний з новопризначеними конкурентами та як це пояснюють самі конкуренти

коментарі