Цікаво :: Review :: 26 жовтня 2020 18:27 , Краматорск Пост
zoshiti-ta-navchalni-posibniki

Нові зошити та навчальні посібники з природознавства для 3 класу

Реклама
Навчальні програми з природознавства повинні відображати актуальні й повні відомості про навколишній світ.

Особливо, якщо мова йде про початкових класах, в яких діти набувають фундаментальні знання про природний пристрої нашого світу.

І якщо з навчальною літературою з природознавства, як правило, ніяких проблем не виникає (більшість шкіл надають літературу), то справи з робочими зошити йдуть трохи гірше. Їх необхідно купувати самостійно, і тут виникає досить багато складнощів. Найчастіше вони пов'язані з невідповідністю шкільних програми і редакцій навчальних посібників.

Уникнути подібні труднощі можна, скориставшись інтернет-магазином, де у кожного покупця є необмежена кількість часу на вивчення каталогу і вибір необхідної друкованої продукції.

Відвідавши онлайн-магазин Knigovo.com.ua, знайти підходящу зошит природознавство 3 клас не важко. У наявність є зошити до підручників з природознавства, що відповідають новим навчальним програмам для 3 класу, в яких використовуються підручники під редакцією І. ГРУЩИНСЬКИЙ. Також для покупки доступний широкий асортимент посібників з природознавства - це експрес-контролі, посібники для тематичного оцінювання навчальних досягнень, завдання з логічним навантаженням, атласи, тестові завдання, картки, альбоми, бліц-контролі, навчальні проекти та практичні роботи, і інші матеріали для чинних навчальних програм.

Навчальні посібники та зошити з природознавства, представлені в магазині, відповідають чинним стандартам якості і узгоджені з Міністерством освіти і науки України, що гарантує їх хорошу читаність, чіткі шрифти, стандартні розміри і безпеку для здоров'я дітей.

Купити зошити з природознавства та доповнення до них можна безпосередньо на сайті https://knigovo.com.ua/, оформивши онлайн-замовлення. Оплата здійснюється післяплатою за фактом отримання товару. У деяких випадках потрібне внесення передоплати. Доставка здійснюється поштою або транспортною компанією в залежності від побажань клієнта, обсягів замовлення і місця призначення доставки.

Отримати додаткову інформацію та отримати консультацію фахівця можна за телефоном (066) 741-31-67.

текст содержит рекламные ссылки