25 грудня 2020 12:41 , Краматорск Пост
novogodnyaya-igra-ugaday-kramatorchanina

Новорічна гра: Вгадай відому людину Краматорська за дитячими фото

Зручно грати як на комп'ютері, так і на смартфоні!

Тільки уявіть собі, що колись давно, коли ялинки були величезними, снігу вдосталь, а Дід Мороз був справжнісінький, у Краматорську жили були маленькі діточки, які вдягали кумедні новорічні костюми, вчили віршики із завмиранням серця чекали на подарунки. 

Минули роки, діти виросли, стали сильними та незалежними політиками і громадськими діячами Краматорська. Але, сподіваємось, не втратили віру в добро та  новорічні дива. 

Сьогодні ми пропонуємо вам вгадати, хто з відомих краматорців сховався за костюмами зайчиків, сніжинок та цукерочок.

Серед них - колишній та нинішній міські голови Краматорська Андрій Панков та Олександр Гончаренко, заступник міського голови Андрій Безсонний, секретар міської ради Ігор Сташкевич, депутати міськради Валерій Власенко, Ангеліна Шостак та Наталія Тітомир, директорка Донецького обласного краєзнавчого музею Катерина Філонова, секретар Громадської ради Юлія Володченко.

Якщо раптом ви не знаєте або забули, як вони виглядають, ми підписали їхні дорослі фотографії. 

Правила гри:

Вам потрібно вгадати відомих людей Краматорська на їхніх дитячих фото і перетягнути до дорослих. Коли ви об’єднали фотографії разом, потрібно натиснути на синю галочку у правому нижньому куточку. 

Якщо все правильно - пара вгаданих світлин загоряється зеленим і щезає. Якщо ні, то фото загоряються червоним і залишаються. Потрібно натиснути посередині між двома “зшитими” світлинами, щоб вони роз’єдналися, і продовжувати пошуки.

Щоб зручніше було грати в нашу гру, радимо перейти у повноекранний режим (особливо на смартфоні). Для цього потрібно натиснути на біло-червоний квадрат у правому верхньому кутку. 

Успіхів у грі!

А за цим посиланням розкривамо секрет, кому з відомих краматорців належать ці дитячі фото 😉

----------

реклама

Хотите иметь недорогую и качественную связь? Узнать подробнее и выгодно подключить прямой городской номер МТС можно на сайте sim-trade.ru/numbers/mts/gor/. Прямые городские номера сотовых операторов связи имеют те же возможности, что и федеральные.

Інші статті на цю тему

glavnaya-elka-1

На площади Мира прошло театрализованное представление "Николай зажигает чудеса"

sad-bernackogo

На новорічні свята у парку триватиме анімаційна програма "Новорічні пригоди для дітей"

noviy-rik-2022-kramatorsk-11

Тисячі людей зібралися на площі Миру у центрі Краматорська, щоб відсвяткувати Новий, 2022-й, рік.

коментарі