Важливо :: Життя громади :: 01 квітня 2021 08:12 , Олена Круглова
kovidnij-paket-nszu

Краматорська лікарня №1 подала повторну заявку до НСЗУ на укладання договору за "ковідним пакетом" (оновлено)

Очільники міського та обласного відділів охорони здоров'я прокомментували ситуацію

Національна служба здоров'я України не підписала договір з краматорськими лікарнями №1 та №2 на надання медичних послуг з лікування хворих на коронавірус.

Про це вчора, 31 березня, під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Донецької області повідомив начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

"Пакет №31 ("ковідний пакет"), він має деякі умови: або наявність обладнання, або наявність певних медичних представників, лікарів, медичних сестер, їх кількість, - пояснив Олександр Педенко. - Лікарні №1 і №2 по деяким позиціям не відповідають вимогам НСЗУ. Їм було запропоновано вирішити ці питання, але ці питання на сьогодні не вирішені."

Сьогодні, 1 квітня, ситуацію щодо лікарень у фейсбук прокоментував очільник міськвідділу охорони здоров'я Андрій Петриченко:

"Информация про отказ в подписании 31 пакета 1 и 2 больницам- не корректна.

2 больница не включена в перечень больниц, имеющих возможность оказывать стационарную помощь больным с короновирусной информацией, таким образом, она и не претендовала на данный пакет.

Заявка 1 больницы находится на этапе рассмотрения."

За даними сайту НСЗУ, заявка лікарні №1 по групі послуг №31, що передбачають надання стаціонарної допомоги хворим на коронавірус, була подана повторна вчора, 31 березня. А попередня заявка лікарнею подавалася 26 березня. Повторно поданая заявка поки не має статусу "На розгляді".
Стан подання пропозиції лікарнею №1 на укладання договору з НСЗУ за ковідним пакетом

Нагадаємо, що позаминулого тижня через зростання захворюваності на коронавірусну хворобу у Краматорську погіршилася ситуація в медичних закладах, де перебувають на лікуванні хворі. У "ковідному відділені", що працює на базі лікарні №3, виникла проблема з нестачею персоналу та ліжок. Тоді міським відділом охорони здоров'я планувалося вирішити питання щодо перенаправлення хворих до інших лікарень та подачи документів до НСЗУ для укладання договору за "ковідним пакетом".

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі