Важливо :: Життя громади :: 09 березня 2021 18:44 , Анатолій Змійов
Foto miting saglawnoe

Одягнули в вишиванку, читали вірші: у Краматорську відзначили 207 річницю з дня народження Кобзаря

Біля пам'ятника Шевченку відбулися два урочистих заходи

У Краматорську відзначили 207 річницю з дня народження українського поета Тараса Шевченка. Традиційно зранку пам’ятник Кобзарю одягнули в вишиванку.

О 10:00 біля пам’ятника відбувся урочистий захід, присвячений дню народження поета, підготовлений Управлінням з гуманітарних питань Краматорської міської ради. В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, військові,  учасники творчих колективів, мешканці міста.

Лунали пісні на вірші видатного українського поета, спогади про його творчість. Наприкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятнику Шевченку.

Вшанування поета продовжилось о 16:00, коли біля його пам’ятника зібралися десятки представників політичної партії “Європейська Солідарність”, волонтерів та шанувальників творчості Кобзаря.

Вони ділилися один з одним цікавими фактами з біографії Тараса Шевченка, слухали та читали улюблені його твори, закликали вивчати українську мову та розмовляти нею.

testtesttesttest

Святкові заходи, присвяченні дню народження поета, відбулися у багатьох школах та бібліотеках міста - школярів познайомили з творчістю Шевченка, читали його вірші, проводили вікторини та конкурси.

Інші статті на цю тему

Shevcover
songcover
1

Міська влада обіцяє, що навесні там буде гарно

коментарі