Важливо :: Життя громади :: 31 січня 2020 11:42 , Олексій Ладика
karantin

Офіційно: в усіх школах Краматорська запроваджується карантин

Захворюваність на грип та ГРВІ швидко поширюється серед дітей

З понеділка, 3 лютого, у школах Краматорська запроваджується карантин – поки що строком на один тиждень.

Таке рішення міська влада ухвалила сьогодні на засіданні оперативного штабу з координації діяльності по запобіганню поширення серед населення міста захворювання на грип, повідомляє Краматорське самоврядування. 

За інформацією медиків, захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася у 2,4 рази. Захворюваність на грип та ГРВІ серед містян взагалі цього тижня вища за епідпоріг на 66,8%. 

Зареєстровано п'ять випадків грипу: три – серед дорослих, два – серед дітей віком 5-14 років. Усі п'ятеро не мали щеплень проти грипу. За тиждень зареєстровано 1404 випадки ГРВІ, з них 603 випадки – серед дітей віком 7-14 років. У порівнянні з попереднім тижнем, рівень захворюваності серед дітей виріс на 84,9%.

Читайте также: Краматорчанка в Китае: "Все очень напуганы коронавирусом и боятся повторения эпидемии"

Враховуючи рекомендації медиків, члени оперативного штабу одностайно ухвалили рішення про запровадження карантину в усіх школах Краматорська. Також буде призупинено проведення культурно-масових заходів в закладах культури, що підпорядковуються управлінню з гуманітарних питань Краматорської міської ради. Призупиняються заняття й в естетичних та спортивних школах.

Інші статті на цю тему

lokdaun-kramatorsk

Локдаун триватиме до 24 січня

karantin-koronavirus

Повертаємось до обмежень, які діяли у грудні

karantin

Розповідаємо, що це означає

коментарі