Важливо :: Життя громади :: 11 червня 2021 18:19 , Олексій Ладика
patrulnaya-policiya-kramatorsk

Олександр Малиш: більшість патрульних, які починали працювати у 2016 році, продовжують нести службу

Більшість тих, хто звільняється, йде працювати в інші підрозділи поліції

Більшість патрульних поліцейських, які починали працювати у батальйоні патрульної поліції у Краматорську і Слов'янську з початку його створення у 2016 році, продовжують нести службу.

Про це на зустрічі із журналістами 11 червня розповів командир батальйону Олександр Малиш, відповідаючи на питання Kramatorsk Post.

Він зазначив, що із 194 людей, які починали працювати у патрульці у 2016 році, на службі у батальйоні залишаються 138. Ще приблизно 20 патрульних не звільнилися, а перевелися в інші поліцейські підрозділи, у тому числі патрульної поліції в інших містах через зміну місця проживання, підвищення на посаді і так далі.

"Є плинність кадрів. Вона не виражається в тому, що люди звільняються, тому що не хочуть працювати у поліції, бо така тяжка служба або маленька зарплата. Люди знаходять себе десь в інших підрозділах, в основному з патрульної поліції переходять в інші підрозділи: карний розшук, слідчий відділ чи Головне управління Національної поліції", - сказав командир батальйону.

Станом на зараз чисельність особового складу патрульної поліції Краматорська та Слов'янська складає 312 осіб, включно з атестованими поліцейськими та цивільними працівниками.

За словами Малиша, некомплект існує у кожному підрозділі батальйону, але він не критичний. Командир зазначив, що у Донецькій області у патрульній поліції один із найменших в Україні показників тих, хто звільнився.

Інші статті на цю тему

kradizhka-dverey-z-mobilnogo-ukrittya (4)

Але патрульні вчасно помітили пропажу і виявили можливих крадіїв

vbivstva-i-nelegalniy-alkogol

Всіх підозрюваних по цих справах правоохоронці виявили і затримали

nezakonni-tovari (1)
коментарі