Корисно :: Довідник :: 01 квітня 2021 09:11 , Краматорск Пост
ontaxi-kramatorsk-1

OnTaxi тепер і у Краматорську: замовляй  машину  смартфоном, сплачуй карткою

партнерський матеріал
1 квітня в Краматорську стартував абсолютно новий онлайн сервіс таксі з мобільним додатком, який зробить ваші подорожі комфортнішими та швидшими, а ціни вас приємно здивують

Важко уявити, що зараз існують люди, які хоча б раз в житті не викликали собі таксі. В радянські часи таксі вважалися ознакою великого достатку, бо їх було мало, а коштували такі послуги дуже дорого. Поступово ця ситуація змінилася, і таксі стало  невід'ємною частиною сучасного світу, який вимагає швидкості у всьому.

Сьогодні ми розповімо вам про новий сервіс OnTaxi, який зробить ваші пересування містом та за його межами  більш зручним.

test

І справа не тільки в комфортних автомобілях та ввічливих, охайних та професійних водіях, які працюють в  OnTaxi.

Найголовніше - це мобільний додаток, завдяки якому ви зможете швидко викликати авто, прокласти необхідний маршрут на карті та відстежити пересування свого водія.
В цьому додатку ви побачите фото автомобіля та водія, який їде на ваш виклик, його ім’я та номер телефона, його рейтинг і, що дуже важливо - відразу фіксовану суму, яку доведеться сплатити за проїзд. Тобто ніяких несподіванок формату “мій таксометр показує більше, ніж вам сказав диспетчер” або “я поїхав цією дорогою, тому буде трошки дорожче”.

test

Сплатити за проїзд можна декількома способами.

 В мобільному додатку, це звичний для користувачів  ApplePay та GooglePay. Якщо ви бажаєте додати іншу картку, то вам  треба лише один раз вказати реквізити своєї платіжної картки і плата за проїзд буде списуватись з неї автоматично.
Це дуже зручно, адже вам більше не доведеться їздити по найближчих кіосках, щоб розміняти гроші, коли у водія не знайдеться решти. Звичайно, ви також можете розрахуватись у водія готівкою.

Вартість проїзду - також приємний сюрприз. Посадка коштує 15 гривень, що дешевше ніж в існуючих службах, а кожний наступний кілометр - 7 гривень.

На сьогоднішній день є можливість викликати авто з класу “Стандарт”, але найближчим часом будуть додані категорії “Економ”, “Комфорт”, “Бізнес” та “Лоукост”.

Технічний стан кожного автомобіля - бездоганний. На ваш виклик приїде чисте авто і зовні і зсередини. А ввічливий водій не буде докучати зайвими розмовами та гучно вмикати музику.

Також, в мобільному додатку ви можете замовити додаткові опції “Автокрісло”, “Перевезення тварин” , “Вільний багажник” та “Тверезий водій”, або написати коментар до вашого виклику, вказавши номер під’їзду або ваше місцезнаходження.

До свого відкриття сервіс OnTaxi підготував приємні бонуси.Вам потрібно один раз ввести в додатку промокод POST20x2 і ви двічі  зможете проїхати зі знижкою в 20 гривень. Діяти ця акція буде з першого  по тридцяте квітня.

Отже, замовити OnTaxi можна, встановивши додаток, також можна зробити замовлення безпосередньо на сайті  або зателефонувавши за номером 2000

Всі водії дотримуються карантинних норм та носять маски.

коментарі