Важливо :: Життя громади :: 25 травня 2020 19:49 , Олексій Ладика
9-skola222

Опитування: майже половині краматорських учнів не подобається на карантині

Дві третини учнів підтримують традиційну форму навчання

Майже половині учнів краматорських шкіл не подобається перебувати на карантині і більше половині, на думку їхнів батьків, не сподобалась дистанційна форма навчання.

Такі результати опитування учнів, їхніх батьків та вчителів, які наводить управління освіти Краматорської міської ради.

В опитуванні, яке відбувалося онлайн, взяли участь 2697 учнів, 517 вчителів та 4029 батьків – загалом 7243 респонденти.

46,6% учнів зазначили, що їм не подобається перебувати на карантині, 24,5% – подобається, іншим було важко відповісти на це питання. Переважній більшості учнів (67,3%) більше до вподоби очна форма навчання, заочна форма приваблює 32,7% школярів.

41,7% батьків зі свого боку зазначили, що їхнім дітям сподобалась дистанційна форма навчання, а ось 56,9% вважають, що учням вона не сподобалась.

93,6% вчителів вважають, що традиційна очна форма навчання більш звична для вчителів, учнів та їхніх батьків. А 6,4% респондентів надали перевагу дистанційному навчанню.

Infogram

Найпопулярнішими платформами для навчання учні назвали: ZOOM, Google Classroom, YouTube, сайти закладу освіти, телеканали, електронна пошта, соціальні мережі, Skype, Viber тощо.

На думку батьків, засобами комунікації для дистанційної освіти є: ZOOM (36,1%), Google Classroom (35,9%), інші сервіси (29,1%). Третині респондентів важко було відповісти на це питання.

У 77,6% випадках учні отримували домашнє завдання через Viber. Окрім того, 44,4% батьків назвали Google Classroom як сервіс, через який їхнім дітям давали завдання для "домашки". 23,9% назвали електронну пошту, 12,4% – Google Диск, 16,1% батьків назвали інші сервіси.

Найпопулярнішими платформами для навчання краматорські вчителі назвали: Viber (92,1%), Google Classroom (48,7%), Zoom (51,5%), YouTube (67,3%), сайти закладу освіти (53%), телеканали (28,8%) Google Диск (44,5%), електронну пошта (68,1%), EdEra (10,4%) тощо.

Infogram

"Як показали дослідження, не всі діти були охоплені дистанційним навчанням. І річ тут не лише в школі. Найпоширенішими причинами, чому діти не були залучені до навчання, це брак технічних засобів чи Інтернету. Самостійно батькам було важко мотивувати дитину до навчання, виконання завдань, засвоєння нової теми. Серед побажань, які висловлювали батьки, це зменшенням навантаження, впровадження системи електронного журналу, надання більше пояснень матеріалу, навіть, для домашніх завдань", – повідомляє Управління освіти.

У вчителів також були труднощі з дистанційним навчанням. Перш за все, їх викликали відсутність або якість інтернету, небажання багатьох учнів працювати, не завжди запланований матеріал можна було донести до учнів.

В міському Управлінні освіти зазначили, що для уникнення недоліків і покращення якості дистанційної освіти в майбутньому треба виробити однакові правила для всіх учасників освітнього процесу і дотримуватися їх (платформи, веб-ресурси, оцінювання учнів, об’єм домашнього завдання тощо), вивчити позитивний досвід та поширювати його через міські методичні об’єднання.

-----------

реклама

Чтобы приобрести военные товары, камуфляжную одежду и экипировку, обратитесь в интернет-магазин Военторг VoenMag, воспользовавшись сайтом voenmag.com.ua. Военная одежда, снаряжение, обувь и много другого товара по выгодной цене.

Інші статті на цю тему

vakcinaciya-privivka

Якщо Донеччина потрапить до "жовтої", "помаранчевої" чи "червоної" зони, а рівень вакцинації вчителів буде менший за 80%, то школа працюватиме дистанційно

rejting-shkil-doneckoyi-oblasti

Дві школи потрапили до ТОП-10 області

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные

коментарі