Важливо :: Життя громади :: 28 травня 2020 11:07 , Краматорск Пост
den-znanii-9-skola3

"Останній дзвоник" у краматорських школах відбудеться онлайн: що про це відомо

29 травня в школах Краматорська відбудеться "Останній дзвоник"

Захід проходитиме онлайн, а його початок заплановано на 10:00.

Відеопривітання, виступи, фотоколажі, віртуальні квести та презентації будуть розміщені на сайтах закладів освіти, сторінках в Інтернеті, або будуть проведені за допомогою платформи ZOOM. Це буде зроблене для того, что щоб "Останній дзвоник" змогли відвідати усі учні, вчителі та батьки, повідомдяє Краматорське самоврядування.

Кожний клас отримає посилання на відеозвернення керівництва, а також привітання від першокласників та випускників. На "Останньому дзвонику онлайн" транслюватимуться пісні, танці, вірші, учнівські флешмоби та інтерактиви. Також, за інформацією Управління освіти Краматорська, грамоти, які учні отримали за свої успіхи протягом року, вони зможуть побачити поки що у сканованому вигляді на сайтах своїх шкіл.

Що стосується випускних вечорів, то це питання поки що остаточно не вирішене. Але точно відомо, що через карантинні норми традиційного проведення випускних вечорів не буде.

Краматорські педагоги вважають, що не варто повністю позбавляти випускників їхнього свята та розглядають різні варіанти, які б дозволили відтермінувати чи провести його з дотриманням усіх санітарних і протиепідемічних норм. Відомо, що в багатьох школах відбудеться урочисте вручення документів, а деякі педагогічні колективи вже заздалегідь підготували цікаві відеофільми "На згадку випускникам".

Інші статті на цю тему

avtobus-transport-passazhiry

Ситуація з коронавірусом у місті не покращується

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

коментарі