Важливо :: Життя громади :: 01 березня 2021 09:33 , Олена Круглова
ozelenennya

Озеленення та вирубка аварійних дерев: як влада плануює здійснювати благоустрій прибудинкових територій

Міська рада затвердила "Програму благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків в м. Краматорськ на 2021- 2023 роки"

Минулого тижня на черговій сесії міська рада затвердила "Програму благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків в м. Краматорськ на 2021- 2023 роки".

Вона має на меті підтримання належного зовнішнього вигляду місць відпочинку та недопущення втрати декоративності, збільшення сухостійних, ушкоджених хворобами і шкідниками дерев.

Програма буде реалізовуватися за двома основними напрямами: санітарна обрізка та знесення аварійних дерев, та посадка дерев на прибудинкових територіях.

Програма охоплює прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та тих, послугу з управління в яких надає управляюча компанія ТОВ «УК «Ладіс».

Фінансування здійснюватиметься за кошт міського бюджету, але, як зазначено в самій Програмі, до неї можуть вноситися зміни з обґрунтуванням причин та визначенням нових термінів виконання передбачених заходів.

Отже, протягом наступних трьох років, у Краматорську на реалізацію цієї програми планують витратити 5,269 млн. грн.

Заходи з озеленення прибудинкових територій багатоквартирних будинків передбачають висадження протягом 2021-2023 років 220 нових дерев. Витрати на реалізацію цього заходу становлять 920 тис. грн.

Заходи з поточного утримання дерев передбачають обрізку 500 дерев та витрати за три роки загальною сумою 869 тис. грн.

І останній захід, що передбачено реалізувати в рамках цієї програми, це видалення 220 аварійних дерев. На виконання цього пункту Програми передбачено протягом трьох років витратити 3,48 млн. грн.

------------

реклама

Хочете незабутніх вражень? Замовте екскурсію в заповідник Тустань та водоспад Кам'янка. Більш детальніше можна на сайті mtourism.com.ua. Протягом одного дня отримаєте вражень і спогадів на весь рік.

Інші статті на цю тему

newtreescover

Висадженням займуться комунальні підприємства

oleksandr-goncharenko

“Цікавий” спосіб публічного пояснення доцільності витрат на озеленення

oleksandr-goncharenko-kramatorsk
коментарі