Важливо :: Життя громади :: 31 липня 2023 11:30 , Краматорск Пост
weeknewscover

Озелення парку під час війни, новий поїзд до Краматорська, премії кращим учням та учителям: яким був минулий тиждень

Важливі новини Краматорська та района, які ви могли пропустити

Пропонуємо вам добірку новин, які складають інформаційну картинку минулого тижня у Краматорську та важливі для розуміння, чим зараз живе місто.

У краматорському Family Park посадять по пів сотні платанів і лип, встановлять нову систему поливу і відремонтують пішохідну доріжку. Все це обійдеться міському бюджету у майже 700 тисяч гривень. Як це пояснює міська влада.

Тендер на озеленення парку оголосило комунальне підприємство "Обʼєднання парків культури та відпочинку", яке займається утриманням і благоустроєм трьох краматорських парків.

Через популярність поїзд Херсон — Київ — Словʼянськ продовжили до Краматорська. За подовженим маршрутом поїзд курсуватиме з серпня

Перевізник зазначив, що популярність поїзда перевищила усі очікування.За подовженим маршрутом він курсуватиме з серпня.

З 7 серпня 2023 року справи Краматорського міського суду буде розглядати Дніпропетровський районний суд. Таке рішення нещодавно ухвалила Вища рада правосуддя (ВРП), повідомляє Верховний Суд.

Після повномасштабного російського вторгнення і запровадження воєнного стану в Україні суд у Краматорську припинив роботу. З березня 2022 року його справи почав розглядати Індустріальний районний суд Дніпра.


Від 20 до 80 тисяч премії отримали кращі учні та вчителі Краматорська. Розмір винагороди пропорційний кількості зданих на найвищий бал предметів

20 тисяч гривень за один зданий на 200 балів предмет - таку премію отримають учні та їхні наставники. Розмір загальної винагороди пропорційний кількості зданих на найвищий бал предметів для дітей та кількості підготовлених 200-бальників — для учителів.

Населення усієї півночі Донеччини може отримати медичну допомогу у Краматорську, але лікарів у місті не вистачає. Яких лікарів запрошують на роботу? 

Наші медики в умовах воєнного стану впевнено тримають медичний фронт. Основною проблемою, як і раніше, можна відзначити недостачу певних категорій медичного персоналу.

У Краматорську відзначили День Української Державності. Розповідаємо, що це за свято

Це свято встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, що був підписаний під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України. 

Виплати ВПО, території активних бойових дій та доступ до адмінпослуг: оновлена інформація по Краматорську й району

Наказом Мінреінтеграції від 13 липня 2023 року № 199, який днями набрав чинності, внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

І трошки гумору. Кен Гончаренко і Барбі Тітомір: ми перетворили відомих краматорців на ляльок. Подивіться, як це мило!

Ми теж піддалися на Барбіманію.

 

Інші статті на цю тему

Tridentcover

У Краматорську Тризуб з'являвся у різних місцях і різному вигляді

twoyears

Краматорці розповіли, чому навчилися за два роки великої війни

Digest260224

Новини минулого тижня, про які ми хочемо нагадати