Важливо :: Гроші :: 03 січня 2024 17:09 , Олена Круглова
moneti

Паливо, захоронення відходів і електроенергія за аномально низькою ціною: топ-5 найдорожчих тендерів тижня Краматорська

Більшість з цих закупівель проводить КАТП 052810 і фінансуватиме їх з власного бюджету

Минулого тижня лідером з проведення найдорожчих тендерів стало Комунальне автотранспортне підприємство 052810. Близько двадцяти мільйонів гривень воно планує витратити на закупівлю пального та послуг з захоронення відходів. Тож розглянемо їх детальніше.

Найдорожчим лотом стало дизельне паливо, яке згадане підприємство планує придбати з власного бюджету. Очікувана вартість становить понад 11,8 млн грн. За ці гроші воно закупить 216 тис. літрів палива на 2024 рік.

Термін прийняття тендерних пропозицій закінчується 4 січня, але поки що жодної такої немає.

Наступним лотом з очікуваною вартістю у 4,95 млн грн йде закупівля бензину А-95. За цю суму КАТП 052810 планує закупити 90 тис. літрів бензину за власний кошт на весь поточний рік.

Термін подання пропозицій від учасників також закінчується 4 січня. Тендерних пропозицій поки що теж не надходило.

Ще понад 4,73 млн грн з власного бюджету КАТП 052810 планує витратити на послуги з прийому та захоронення відходів на полігоні. Закуповує цю послугу підприємство напряму у КП “Донецький регіональний центр поводження з відходами” теж на весь 2024 рік.

Наступною за розміром суми укладеного з постачальником договору йде закупівля теплоенергії, яку здійснює КВП “Краматорський водоканал”. Закуповує воно її в ОКП “Донецьктеплокомуненерго” з власного бюджету на понад 3,2 млн грн на весь 2024 рік.

І завершує п’ятірку найдорожчих тижневих тендерів закупівля електроенергії від Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища з очікуваною вартістю понад 1,96 млн грн. За результатами торгів, з чотирьох учасників значно дешевшу пропозицію у понад 972 тис. грн надало ТОВ “Донецькі електричні послуги”. Наразі ця пропозиція очікує рішення замовника та потребує обґрунтування такої аномально низької ціни.

Згідно з тендерним оголошенням, електроенергію училище має намір закупити на 2024 рік з міського бюджету.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

remont-dorig-ta-vantazhivki

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

zakupivli-kramatorska
коментарі