Важливо :: Життя громади :: 05 листопада 2021 11:21 , Дмитро Лук'яненко
memorial-100215

Пам'ятник краматорцям, що загинули від лютневого обстрілу: коли встановлять та як виглядатиме

Днями було обрано підрядника, що виготовить меморіал. Він також виконує роботи з пам'ятником Степанові Чубенко, які вже добігають кінця

2 листопада в системі електронних торгів Prozorro пройшов тендер по лоту "Спорудження пам’ятника мирним жителям, які загинули 10.02.2015 р."  Пам'ятник планують встановити в Сквері героїв по вул. Героїв України, за вічним вогнем, на місці закладеного каменя.

Управління з гуманітарних питаннь виконкому поділилось з нашим виданням ескізом пам'ятника, який планують встановити в пам'ять загиблих.

За словам очльника Управління Андрія Гореславця, затвердження цього ескізу відбулося по результатам цілої низки обговорень і консультацій. Спочатку пройшли громадскі обговорення в форматі електронних консультцій. Потім питання було обговорено на засіданні круглого столу, а потім ще на зборах Ради з патріотичного виховання.

З результатами тендеру, спорудження пам'ятника обійдеться в 697 887,55 гривень, при стартовій ціні лота 697 890,00 грн.

В торгах по спрощеній процедурі прийняв участь один учасник - краматорське ТОВ БВК "АЛЬТАЇР".  За умовами тендеру, пам'ятник має бути споруджений до 20 грудня поточного року.

Доречі, ця ж сама компанія займається і спорудженням пам'ятника 16-річному краматорцю, українському герою Сепанові Чубенку, який був жорстоко вбитий російсько-сеператистськими найманцями в 2014 році.  

Нагадаємо, що навесні цього року міська рада погодила виділення з бюджету на пам'ятник близько чверті мільйона гривень. 28 серпня в результаті спрощеної процедури торгів ТОВ БВК "АЛЬТАЇР" отримала цей підряд з кінцевою вартістю 322 173,00 гривень.

За умовами тендеру роботи по встановленню пам'ятника Степанові в Саду Бернацького, біля входу на футбольне поле, мали б завершитися на минулому тижні,  30 жовтня. 

Але згідно додатковій угоді до договору між підрядником і замовником, строки завершення робіт перенесено на грудень з формулюванням "покращення якості предмета закупівлі".

Андрій Гореславець каже, що затримка може бути пов'язана з хворобою людини, яка займається виготовленням пам'ятника, але на данний час роботи вже добігають кінця. Керівник підприємця-підрядника Сергій Колінько також запевняє, що в грудні пам'ятник буде встановлено. 

Інші статті на цю тему

Stepanenkoreturncover

Яна та Наталія Степаненко, які постраждали під час обстрілу вокзалу у Краматорську, повернулися додому в Україну

obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

коментарі