Важливо :: Життя громади :: 05 вересня 2023 17:35 , Краматорск Пост
pavlo-kirilenko

Павло Кириленко йде з посади голови Донецької обласної державної адміністрації

Тепер він має очолити Антимонопольний комітет України. Пояснюємо, що відбувається

Павла Кириленка, очільника Донецької обласної військової адміністрації, Верховна Рада планує призначити на посаду голови Антимонопольного комітету (АМКУ).

Про це повідомив сьогодні голова фракції “Слуга Народу” Давид Арахія у Telegram.

Такі плани він озвучив через те, що до Верховної Ради надійшла заява про звільнення від Ольги Піщанської, яка очолює АМКУ з липня 2020 року. Повідомлення про прийняття заяви опублікував на своїй сторінці у Facebook голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

“Громадське” із посиланням на ЗМІ, пише, що Піщанська звільнилася задля того, щоб очолити Фонд держмайна України (ФДМУ). Таким чином вона мала замінити Рустема Умєрова, який із ФДМУ переходить на посаду міністра оборони України Олексія Резнікова. А сам Резніков подав у відставку вчора, 4 вересня.

Задля кадрових змін Павлу Кириленку потрібно звільнити його теперішню посаду. Нардеп Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі пише, що сьогодні, після засідання фракції коаліції, кандидатура Кириленка буде внесена на посаду голови АМКУ і завтра за неї проголосують у Верховній Раді.

Інші статті на цю тему

kirilenko-zelenskiy-1

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Краматорськ та губернатор Павло Кириленко відвідали будівельний майданчик майбутньої лікарні

landfillcover

Родина власників однієї з компаній уже була раніше помічена у таких змовах та ремонтуватиме після обстрілів школу у Краматорську

коментарі