Цікаво :: Люди К. :: 24 березня 2023 12:50 , Краматорск Пост
Vyshebabacover

Павло Вишебаба, поет, військовий, музикант з Краматорська зібрав уже півтора мільйона гривень на ЗСУ (оновлено)

Він проводить благодійний поетичний тур Україною

Павло Вишебаба, військовий, поет та музикант з Краматорська проводить благодійний поетичний тур, презентуючи свою збірку «Тільки не пиши мені про війну». Під час туру збирає кошти на потреби ЗСУ. Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«Сім поетичних вечорів вже принесли моїй бригаді понад півтора мільйона грн завдяки донатам. Наша ціль – щонайменше три мільйони грн на артилерію, дрони та інші надважливі потреби 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша», — пише Павло Вишебаба.

Концерти вже відбулися в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Луцьку, Ужгороді, Рівному, Житомирі, Одесі та Вінниці. Поету та музиканту залишається провести ще три концерти –  у Києві, Полтаві та Дніпрі. 

На цих завершальних концертах Павло з командою розраховує зібрати необхідний залишок суми.

Разом з концертами проходять аукціони на потреби армії. Наприклад, кілька днів тому на концерті у Житомирі один з лотів на аукціоні, – тубус від снаряда для «Цезаря», – був проданий за рекордні 75 000 грн.

А вже вчора, 23 березня, Павло повідомив на своїй сторінці, шо вдалося зібрати навіть більше запланованої суми:

«Підбили остаточні підсумки благодійного туру. Привіз у свою 68 бригаду 3 653 000 грн від українців. А це близько 100 000 доларів. Дякую кожному й кожній, хто долучився до цього збору! Буду вас втомлювати у сторіз фотографіями того, що ми купуємо. 

Кажуть, що таку суму для ЗСУ в турі в Україні ще не збирали, не знаю, але дякую – це значна й дуже потрібна підтримка для бригади, що рік знаходиться на передовій Донеччини. Служимо Україні, відчуваючи вашу підтримку».

 

Фото – Павло Вишебаба.

Інші статті на цю тему

mobilasaunacover

Після випробувань її передали в експлуатацію

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

Lyubkacover

Український поет купив автівку у нашому місті та відправляє її далі на фронт