Важливо :: Життя громади :: 14 січня 2020 14:30 , Лєра Пімкіна
pekelna-xorugva

Пекельне різдво по-краматорськи: зрада чи перемога?

Що відбувається з показом стрічки “Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво” у Краматорську

Зі вчорашнього дня соціальною мережею Фейсбук в Краматорську ширився пост про те, як кінотеатр “Родина” пішов на поступки мешканцям міста і врешті решт пустив у прокат українську кінострічку “Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво”.

Начебто, власник кінотеатру не хотів цього робити, а потім поставив фільм в дуже незручний час, в суботу, о 8-й ранку.

Незадоволені глядачі обурилися і часом, і тим, що це буде єдиний сеанс. Ширилися чутки про шантаж, про те, що ще сеанси будуть лише за умови повного залу в суботу на 200 місць. Ми вирішили розібратися, що ж насправді відбувається з “Козацьким Різдвом” в Краматорську.

За коментарем звернулися до Сашка Лірника, який написав казку "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід", на якій і базується цей фільм.

"Власник кінотеатру пішов нам на зустріч. Він міг взагалі не ставити стрічку, бо всі сеанси були розписані.

У нього угоди із прокатниками. Але цей час - його "особистий". Тому вирішили поставити "пробний сеанс", щоб перевірити зацікавленість глядачів. Це нормально. Якщо пройде добре (а я вже знаю, що добре), то він пообіцяв хороший час та дати за рахунок перенесення якогось іншого фільму .А ще обіцяв посприяти, щоб "Хоругву" поставили в Бахмуті і Слов'янську. Він дійсно молодець і ми вдячні йому. Таким чином, ми разом зробимо потрібну справу. А ненависть та злість, що почали ширитись Мережею, тут працює на розвал нашої єдності. "Хоругва" якраз об'єднує розшарпаний народ і робить більше за всі ініціативи президента".

Адміністрація кінотеатру так прокоментувала цю історію:

"Побачивши великий інтерес до фільму “Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво”, ми з радістю запустили його до показу с 16.01 до 22.01. За правилами, якщо буде великий попит, то сеанси продовжаться ще один тиждень до 29.01.

Також хочемо зазначити, що у нашому кінотеатрі буде показана ще одна українська картина - “Відданна” Тож чекаємо усіх для перегляду українського кіно! Велика вдячність Сашку Лірнику за таку агресивну піар компанію".

Трохи згодом на сторінці Лірника з’явилась публікація про те, що “Родина” внесла “Пекельну Хоругву” до свого розкладу з 16 січня на 16.30 щодня , і що на сеанс 16 січня усі квитки вже викуплені.

Лєра Пімкіна

Інші статті на цю тему

berkut-zastavka-1
meci-zastavka
film-naiti-ee
коментарі