Важливо :: Політика :: 08 вересня 2020 16:45 , Олексій Ладика
vybory-urna-byulleteni

Переселенці зможуть проголосувати у Краматорську: як змінити свою виборчу адресу

Для цього потрібен лише паспорт

На місцевих виборах-2020 зможуть проголосувати переселенці та трудові мігранти – для цього лише потрібно змінити свою виборчу адресу. Але часу обмаль: останній день, коли це можна зробити, – 10 вересня.

Розповідаємо, як це можна зробити.

По-перше, потрібно звернутися до Державного реєстру виборців (ДРВ). У Краматорську відділення цієї установи розташоване за адресою: площа Миру, 2 (відділення виконкому). Номери телефонів: (0626) 48-55-16, 48-55-67, (06264) 5-31-95.

Можна нікуди і не йти – є можливість подати заяву про зміну адреси через офіційний сайт ДРВ. Але вам потрібен буде кваліфікований електронний підпис (його можна зробити онлайн і безкоштовно, наприклад, через сервіс Прива24, якщо у вас є картка ПриватБанку).

По-друге, потрібно написати заяву на зміну виборчої адреси. Бланк заяви можна завантажити та заповнити з додатку до Постанови ЦВК №145 від 24 липня 2020 року, або ж отримати безпосередньо у відділенні ведення ДРВ.

Після того, як ви подали заяву про зміну виборчої адреси, ДРВ має упродовж 15 днів сповістити вас про те, що все вдалося. Повідомлення можна отримати безпосередньо у відділі ведення ДРВ, отримати поштою або електронною поштою (якщо ви заповните відповідне поле під час подачі паперової заяви).

Перевірити себе у списку виборців можна на сайті ДРВ. Введіть свої персональні дані та код підтвердження, який прийде на електронну пошту.

Інші статті на цю тему

google-vibory-v-kramatorske-2020

Что знает Google о кандидатах на пост городского головы Краматорска.

kartochnyy-domik-po-kramatorski

Самые полные политические расклады в Краматорске

kandydati-na-posadu-mera-kramatorska

В помощь тем, кто еще не принял окончательного решения, за кого голосовать или принял и хочет в нем утвердиться

коментарі