Цікаво :: Review :: 25 жовтня 2021 14:43 , Краматорск Пост
piano

Перевезення піаніно в залежності від габаритів та ваги

містить рекламні лінки
Декілька корисних практичних порад

В більшості випадків вартість перевезення піаніно залежить від ваги, а саме марка та модель дозволить це визначити. Досвідчений перевізник знаючи марку, модель та колір може визначити вагу піаніно, але, іноді важлива інформація стосовно висоти музичного інструменту. Що важливо, та  як визначити, читайте нижче.

Перевезення піаніно малої ваги

Саме розповсюджене перевезення піаніно марки «Україна» пізньої версії (верхня частина фасаду від клавіатурного клабу до кришки звужується). Вага цього музичного інструменту близько двохсот кілограм. Рання версія може мати вагу триста кіло, також існують версії в яких фасад над клабом не має кута нахилу (прямокутні) вони важать від 220 до 250 кг. Висота цих музичних інструментів від 1,2 метра до 1,3 метра. Існують «міньони» заввишки  метр 16 см, їх вага може бути менша за сто вісімдесят кілограм.

Перевезення піаніно таких розмірів найлегше, іноді вантажники, щоб полегшити знімають кришки фасаду та дістають механіку, але зазвичай в цьому немає потреби. Коли кришки не знімаються, варто перевірити фіксатори, вони мають бути справними та в зачиненому стані. Всі сторонні предмети, мають бути вилучені, особливо це стосується склянок з водою, які ставлять в нішу під клавіатурою. Для переміщення по рівній підлозі, може бути використана спеціальна тачанка. Для переміщенні по сходах обов’язкове використання такелажних ременів.  

Як відбувається перевезення піаніно

Перш за все, вантажники прибувши на адресу завантаження розчищають прохід, по якому буде відбуватися переміщення. З міжповерхових майданчиків прибирають велосипеди та дитячі візки, щоб не заважали процесу. Перевіряють кріплення, та вилучають всі сторонні предмети. Щоб відставити від стіни, використовують спеціальні ручки на задній стінці, з боку фасаду підіймають за клавіатуру. Потім, за відсутністю тачанки, заводять такелажний ремінь. Перенесення виконують в такому положенні, щоб задня стінка була повернута в бік повороту та до перил. Під час спуску, один вантажник іде внизу, другий вгорі. Так легше контролювати піаніно, та уникнути пошкоджень. Під час завантаження, в залежності від вантажівки, яку використовують, в мікроавтобус просто заносять, користуючись сходинкою. При завантаженні в вантажівку з вантажним відсіком на платформі, можуть класти та задвигати, а можуть зводити. У вантажному відсіку піаніно обов’язково фіксується ременями. Рекомендовано виконувати перевезення піаніно стоячи.

Перевезення піаніно великої ваги

Перевезення піаніно висотою, яка дорівнює метр сорок сантиметрів та вище, має вагу триста, та більше кілограм. В деяких випадках може бути залучено чотири вантажника (два знизу та два зверху). Також можуть бути ускладнення в вигляді гвинтових сходів. Піаніно в цьому випадку може бути частково розібрано: знімають кришки фасаду та механіку.

Як обрати перевізника

 Перш за все важливий досвід. Якщо перевізника вам не порадили знайомі, які вже користувалися та залишилися задоволенні, варто звернути увагу на досвід. На сайті мають бути приклади робіт у вигляді відео, чи фото на яких співробітники компанії виконують перевезення піаніно. Також в телефонній розмові можна визначити досвід менеджера, що приймає замовлення. Питання які Вам мають задати:

  • Марка, модель, колір піаніно (іноді висота)
  • З якого поверху, на який перевозити, чи присутній вантажний ліфт.
  • Адреси завантаження та розвантаження.

Ця інформація приймає участь в ціноутворенні.

Джерело ГрузОк