Важливо :: Політика :: 22 липня 2019 06:19 , Олексій Ладика
yavka2

Перші результати голосування по Краматорську: лідирують "ОПЗЖ" та Єфімов

Центральна виборча комісія оприлюднила перші результати голосування на позачергових парламентських виборах у Краматорську.

У голосуванні серед партій після підрахунку 56,04% бюлетенів лідирує "Опозиційна платформа-За життя" – у неї 41,67% голосів. На другому місці – "Слуга народу" (27,47%).

За ними йдуть "Опозиційний блок" (7,14%), "Європейська Солідарність" (6,16%) і "Партія Шарія" (5,97%). В інших партій менше прохідних п'яти відсотків.

В одномандатному округу після підрахунку 58,24% голосів лідирує чинний нардеп Максим Єфімов (54,04%), на другому місці – самовисуванець Денис Ошурко (19,98%), на третьому – кандидат від "Слуги народу" Євген Васілі (15,45%). За ними йде "клон" Максима Єфімова із 4,07%.

 Інші кандидати набрали близько відсотка чи менше.

Нагадаємо, 21 липня відбулися позачергові вибори до Верховної Ради України. Остаточна явка виборців у Краматорську склала 48%.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Інші статті на цю тему

rezultat-viborov-v-kramatorske

За него проголосовали 57,85 % избирателей, принявших участие в выборах

skver-mashinostroiteley-kramatorska

На заводе это связывают с результатами выборов

bytva-za-kramatorsk

Поговоримо із політиками, активістами та журналістами міста про те, як у Краматорську відбулись місцеві вибори

коментарі