Цікаво :: Спорт :: 24 жовтня 2021 18:06 , Краматорск Пост
fk-kramatorsk

Перший матч в умовах "червоної зони" закінчився перемогою "Краматорська"

Краматорці забили два "сухих" м'ячі і не реалізували пенальті

У неділю, 24 жовтня, в умовах обмежень "червоної зони" (вхід на стадіон "Авангард" був можливий за наявності зелених COVID-сертифікатів або негативних ПЛР-тестів) відбувся останній матч першого кола Чемпіонату Першої Ліги, в якому "Краматорськ" вдома приймав тернопільську "Ниву".

Гравці ФК "Краматорськ" могли вже в першому таймі забити перший гол, якби Вадим Вітенчук на 12-й хвилині реалізував пенальті, який арбітр призначив після небезпечного підкату з боку захисника тернополян Тараса Мороза на 20-го номера краматорців Юрія Сеницького.

Але футболісти краматорського клубу не здавалися і вже з початку другого тайму активно атакували ворота голкіпера "Ниви" Максима Механіва. Результатом цього став гол капітана краматорців Руслана Зубкова на 48-й хвилині, який був забитий після передачі з кутового від Дениса Ндукве.

Остаточну крапку на 78-й хвилині поставив Марат Даудов після розгону атаки у виконанні вихованця академії "Краматорськ" Єгора Гунічева і передачі від Олексія Геловані.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kramatorsk Post (@kramatorskpost)

На матчі "Краматорська" з тернопільською "Нивою", попри введення "червоної карантинної зони", були присутні 350 глядачів.

Після цієї гри "Краматорськ" має 19 очків та піднявся на 9 місце у турнірній таблиці.

Друге коло краматорська команда розпочне домашнім матчем проти "Гірника-Спорт" з Горішніх Плавнів (минулий матч між ними завершився перемогою "Краматорська" з рахунком 2:0). Окрім того, доведеться догравати два перенесених поєдинки першої частини чемпіонату з "Волинню" та "Поліссям", дата яких наразі невідома.

P.S. Під час післяматчової пресконференції головний тренер ФК "Краматорськ" Олексій Городов заявив, що фінансових проблем у клубі нема. Зарплати і премії гравцям і тренерському складу виплачуються стабільно.