Важливо :: Життя громади :: 13 квітня 2021 09:36 , Олексій Ладика
shtab-po-koronavirusu-kramatorsk

Петриченко: міська лікарня №1 очікує на підписання договору за "ковідним пакетом"

Договір із НСЗУ мають підписати за декілька днів

Міська лікарня №1 Краматорська очікує на підписання договору на надання послуг щодо лікування хворих на коронавірус з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) - це має відбутися впродовж декількох днів.

Про це на апаратній нараді 13 квітня повідомив начальник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко.

Що стосується лікарні №2, то міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що для того, щоб мати можливість подати документи на отримання "ковідного пакету", потрібно витратити щонайменше 1,1-1,2 млн грн, а ще знайти лікарів-анестезіологів. Наразі ця лікарня може забезпечити лише одну команду для лікування ковіду, а їх потрібно чотири.

Відповідаючи на питання Гончаренка щодо доцільності подання документів на "ковідний пакет" лікарнею №2, Петриченко сказав, що, на його думку, це недоцільно.

Він зазначив, що немає сенсу перепрофілювати усі терапевтичні відділення міста на "ковідні", 1-ї і 3-ї лікарень буде достатньо, плюс дитяча лікарня також подала заявку на отримання "ковідного пакету", яка зараз розглядається.

Нагадаємо, через зростання захворюваності на коронавірусну хворобу у Краматорську погіршилася ситуація в медичних закладах, де перебувають на лікуванні хворі. У "ковідному відділені", що працює на базі лікарні №3, виникла проблема з нестачею персоналу та ліжок. Тоді міським відділом охорони здоров'я планувалося вирішити питання щодо перенаправлення хворих до інших лікарень та подачи документів до НСЗУ для укладання договору за "ковідним пакетом".

Інші статті на цю тему

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

коментарі