Важливо :: Життя громади :: 15 серпня 2022 10:55 , Олексій Ладика
vladislav-tarasenko

Під Богородичним загинув військовослужбовець з Краматорська Владислав Тарасенко

Його викликали до армії наприкінці червня

8 серпня у боях під Богородичним загинув військовослужбовець з Краматорська Владислав Тарасенко.

У мирному житті він працював газорізальником у цеху металоконструкцій (ЦМК) на Новокраматорському машинобудівному заводі. Наприкінці червня 51-річного Владислава призвали до армії, він служив у 81-й бригаді десантно-штурмових військ, повідомляє ОбщеЖитие.

"Він був української позиції, працював в ЦМК, спочатку  слюсарем металоконструкцій, а потім газорізальником. Відповідальний, добрий. До війни, коли батько хворів та був у лікарні у Миколаївці, їздив до нього щодня на ровері після роботи, хоч і була зима", - розповідає про загиблого його колега Сергій.

"Його на роботі абсолютно всі звали Славік! Один раз в місті його донька мене поправила, що її тата звуть не Слава, а Владислав, то мене це, зізнаюся,  здивувало.

За весь час роботи, та й після того, як я пішов із заводу, я скажу тільки хороше за цю людину! Хороший чоловік, прекрасний батько, людина, яка завжди підкаже та допоможе. Добрий, завжди веселий! Він завжди був спокійним за будь-яких обставин на роботі. Та й удома все трималося на ньому! Шалено любив рибалку. І які б ситуації не траплялися на його життєвому шляху, він їх долав з усмішкою!", - розповів друг Владислава Михайло.

Поховають Владислава Тарасенка цього тижня.

Його родина потребує матеріальної підтримки. Номер картки: 5168 7456 0489 8525. Телефон дружини (Наталія): 0990376392.

Інші статті на цю тему

Kondratenkocover

Він загинув у своєму першому та останньому бою

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

Ivan-Pashenko (1)

Військовослужбовця представили до державної нагороди посмертно

коментарі