Важливо :: Життя громади :: 26 лютого 2021 17:49 , Олена Круглова
malomobilni-grupi-naselennya

Підйомники, пандуси та інші елементи доступності: як цьогоріч влада потурбується про маломобільні групи населення

Краматорська міська рада затвердила «Програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорськ на 2021 рік»

24 лютого на черговій сесії Краматорська міська рада затвердила «Програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорську на 2021 рік».

Як зазначено в самій Програмі, вона спрямована на поступове формування умов для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення.

Програма передбачає низку з 29 заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільної групи населення до житлових, адміністративних, соціально-культурних та інших приміщень загальною вартістю 6 023 765 грн.

Так, в рамках  цієї Програми в ліцеї №8 буде встановлений підйомник для маломобільних осіб. Вартість робіт складає понад 1,3 млн. грн. Ще в ліцеї планують розробити проектно-кошторисну документацію для облаштування туалету для людей з інвалідністю на суму понад 16 тис. грн.

У дитсадку №39, ЗОШ №1 та №15 заплановано облаштування пандусів загальною вартістю 575 тис. грн.

В Центральній міській публічній бібліотеці передбачено облаштування санітарно-гігієнічних кімнат для людей з  інвалідністю та інших маломобільних осіб вартістю 1,15 млн. грн. Крім того, заплановано проведення капремонту тротуарів, підходів до будівлі, приміщень з нанесенням контрастних смуг, тактильної плитки вартістю 300 тис. грн.

В Дитячій центральній бібліотеці ім. О.С.Пушкіна також заплановано проведення капітального ремонту тротуарів, підходів, приміщень з нанесенням жовтих смужок, встановленням тактильної плитки вартістю 300 тис. грн.

На Ясногірці в КЗ «Клуб «Зоря» передбачено проведення капітального ремонту ганку з облаштуванням пандусу та поручнями вартістю 300 тис. грн.

1 млн. грн закладено в Програмі на облаштування елементами доступності окремих житлових будинків у різних мікрорайонах міста.

В декількох корпусах КНП «Міська лікарня № 1» заплановано встановлення тактильної попереджувальної плитки, покажчиків та номерків на палатах загальною вартістю 71 тис. грн.

В КНП «Міська лікарня № 2» заплановано облаштування доріжок та прокладання тактильної  попереджувальної керамічної плитки вартістю 225 тис. грн.

В КНП «Міська лікарня № 3» передбачено будівництво додаткового входу з пандусом до будівлі жіночої консультації вартістю 370 тис. грн. А також прокладання тактильної попереджувальної плиткі до входу в будівлю самої лікарні та нанесення протиковзаних накладок на зовнішні сходи вартістю 137,4 тис. грн.

У Стоматології №1 заплановано проведення ремонт сходів та пандусу вартістю 198,5 тис. грн.

А у Стоматології №2 передбачена заміна зовнішніх та внутрішніх дверей на двері з оглядовими панелями вартістю 9 тис. грн.

В УПСЗН заплановано розміщення тактильних накладок та контрастної смуги вартістю 23,1 тис. грн.

Інші статті на цю тему

monitoring-dostupnosti-kramatorsk

Kramatorsk Post вместе с волонтерами проверил на доступность часть улицы Парковой

socialnoe-taksi

Для цього міська влада хоче придбати автівку або послуги за 2 млн грн

main

Вона розповідає про себе та про людей з вадами слуху під час війни

коментарі