Цікаво :: Куди піти :: 15 червня 2021 11:27 , Краматорск Пост
stepovij-obrij-2021

Підлітків Краматорська запрошують до безкоштовного літнього наметового табору

Скаутський відпочинок проводитимуть в липні

Громадська організація "Пласт Краматорськ" запрошує дітей від 11 до 18 років у скаутський табір "Степовий обрій 2021".

"Степовий обрій 2021" — це унікальний наметовий табір на Донеччині, де підлітки зможуть корисно та незабутньо провести час у пластовій атмосфері.

В цьому році організатори проведуть освітньо-мистецький патріотичний табір, де матимуть змогу активно відпочити 75 підлітків. Табір проводитиметься протягом 19-29 липня у селі Піскунівка.

Програма табору розроблена за пластовою методикою, що містить у собі активний відпочинок (теренові ігри, змагання між учасниками, турніри тощо) та освітньо-розважальну частину (гуртки за різними напрямками, майстерні відомих митців, вечірні програми).

Табір є безкоштовним за умови попередньої реєстрації та відбору. Перевагу матимуть підлітки, які належать до вразливих категорій: багатодітна родина, родина, що опинилася в складних життєвих обставинах, дитина ветеранів АТО, внутрішня переміщена особа.

Контактна особа: 066 324 20 60, Гуцман Дмитро Євгенович.

Табір "Степовий обрій" організовується "Пласт Краматорськ" в партнерстві з Управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, БО "БФ "Карітас Краматорськ" та  ГО "ПІ "Теплиця".

Інші статті на цю тему

коментарі