Важливо :: Життя громади :: 05 березня 2021 10:28 , Олена Круглова
oblastnaya-bolnica-v-kramatorske-1-1608133687BRplS

Підписано договір на будівництво у Краматрську обласної лікарні третього рівня

Профільний департамент ДонОДА готує документацію на виділення першого траншу фінансування

По підписання договору на будівництво обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську на брифінгу у четвер розповів голова ОДА Павло Кириленко, повідомляє прес-центр Обладміністрації.

Договір було укладено з переможцем тендеру ТОВ "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД". Загальна вартість проекту становить 2 млрд 474 млн 555 тис. грн. Згідно з тендерної документації, перша черга будівництва лікарні має завершитися не пізніше червня 2023 року.

 За словами очільника ОДА Павла Кириленко, кошти на старт будівництва в обласному бюджеті закладені, а профільний департамент готує заявку з держбюджету першого траншу на фінансування цього проєкту. 

Проєкт з будівництва обласної багатопрофільної лікарні  передбачає створення сучасного консультативно-діагностичного центру потужністю 600 відвідувань в зміну, та 19-ти унікальних високоспеціалізованих відділень хірургічного та терапевтичного профілів.

Радіус охоплення лікарнею буде складатися з північних та центральних районів Донецької, а також наближених районів Луганської і Харківської областей.

Проект створення у Краматорську лікарні, в якій можна отримати усі види медичної допомоги, отримало підтримку Президента України.

Передбачається, що цей заклад може стати одним з п’яти проєктів будівництва сучасних медичних містечок по всій країні.

Інші статті на цю тему

dom-stusa-kramatorsk (1)

Дом продолжает разваливаться

genplan-kramatorska

Очікується, що вже до кінця літа поточного року науково-проектний документ буде виготовлено, а взагалі на оновлення Генплану міста витратять близько 13 мільонів гривень

dom-stusa-kramatorsk (1)

На капремонт потратят 5 миллионов гривен.

коментарі