Важливо :: Гроші :: 19 січня 2022 14:47 , Краматорск Пост
anons-zahodu-biznes

Підприємців Краматорська запрошують на круглий стіл з нардепом щодо нових правил бізнесу

Учасники заходу будуть шукати шляхи подолання проблем малого бізнесу, зокрема проблеми повної фіскалізації

У четвер, 20 січня, у Краматорську відбудеться круглий стіл за участі народного депутата України Сергія Рудика, який також є співголовою міжфракційного об’єднання "Збережи ФОП", представником Федерації профспілок України у Верховній раді. 

На цей захід запрошуються підприємці Краматорська та регіону і представники ЗМІ. Разом з нардепом вони будуть шукати шляхи подолання проблем малого бізнесу.

"Повна фіскалізація малого бізнесу, нові податки для сільгоспвиробників, посилення контролю від податкових органів та непомірні тарифи на енергоносії – таким став початок нового року для українських підприємців.

Що робити в цій ситуації, де шукати шляхи порятунку та що пропонують законотворці, аби полегшити життя малого бізнесу, напередодні першого у 2022 році пленарного засідання підприємці регіону можуть запитати у народного депутата", - повідомляють організатори.

Під час зустрічі будуть обговорені питання щодо ситуації, яка склалася в підприємницькому середовищі Донецького регіону у 2022 році, зокрема, у зв’язку з набуттям чинності Законів про повну фіскалізацію мікробізнесу №№128-9, 129-9. Разом із народним депутатом підприємці напрацюють план подальших дій та спробують знайти шляхи вирішення проблем.

Зустріч відбудеться 20 січня, о 16.00, у приміщенні Антикризового медіа центру (м. Краматорськ, вул. Марата, 1).

Інші статті на цю тему

svetlana-troyanovskaya (6)

Фотограф из Краматорска рассказала о том, как пришла в профессию, какие вложения ей пришлось сделать и сколько теперь зарабатывает

sava-cakes (1)

Юлія Савинська починала справу з нуля і вже має власну кондитерську. Війна поставила бізнес на паузу, але цей час вона використовує, щоби навчитись новому та допомагати іншим

businessrecovery

Бізнес обговорюватиме перезапуск та відновлення діяльності у регіоні

коментарі