Важливо :: Життя громади :: 27 липня 2023 12:59 , Олексій Ладика
alkoholl

Підприємця з Краматорська засудили за продаж "паленого" алкоголю на ринку: який вирок виніс суд

Його бізнес пропрацював лише два місяці

Продавав "палену" горілку та коньяк на ринку у Старому місті і отримав за це вирок від суду - підприємець з Краматорська вирішив підзаробити грошей, продаючи алкоголь без акцизних документів і не маючи відповідної ліцензії. За два місяці до нього прийшла поліція і бізнес "накрився".

Справу підприємця розглядав Індустріальний районний суд Дніпра (з березня минулого року цей суд розглядає усі справи, які мав би розглядати Краматорський міський суд, але з 7 серпня все зміниться). 

Алкоголь

Ми спитали мешканців міста, як на них вплинула заборона на продаж алкоголя

Бізнесмен працював на "Олександрівському ринку" на Комерційній у Старому місті (біля залізничного вокзалу). Наприкінці січня цього року він орендував там складське приміщення, поїхав на своєму Renault Megan до Дніпра на "Байкальський ринок", і купив там 30 літрів алкоголю - за ціною, значно нижчою, ніж це передбачено постановою уряду. 

Це був "палений" алкоголь - без марок акцизного податку, які не мали будь-яких відповідних документів, що підтверджують походження продукції, її якість і законність виробництва.

На орендованому складі підприємець розлив привезений з Дніпра алкоголь у чорні пластикові пляшки і там же продавав за ціною 70-75 гривень за пів літри горілки чи коньяку. Кожні 2-3 тижні чоловік їздив до Дніпра поповнювати запаси спирту.

Бізнес краматорця завершився 23 березня, коли до нього прийшла поліція. Бачачи, що приховувати і віднікуватись від спиртного на складі немає сенсу, підприємець добровільно видав правоохоронцям 175,5 літрів алкоголю. 

У суді підприємець свою провину визнав повністю і зрештою йому присудили 85 тисяч гривень штрафу. Ще 9,5 тисяч гривень він має сплатити державі за судову експертизу. Весь вилучений алкоголь буде знищено.

Зазначимо, що з початку повномасштабного російського вторгнення у Краматорську діє "сухий закон" - повністю заборонено продаж алкоголю, хоч він "палений", хоч акцизний. Але порушення цього "закону" у суді не розглядали.  

Інші статті на цю тему

vbivstva-i-nelegalniy-alkogol

Всіх підозрюваних по цих справах правоохоронці виявили і затримали

nezakonni-tovari (1)
kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно

коментарі