Важливо :: Життя громади :: 12 червня 2023 14:06 , Микола Жалнін
kolaborantka-xerson

Підрив Каховської ГЕС: колаборантка з Дружківки займається “евакуацією” з окупованої частини Херсонщини

Вона працює на окупантів з 2014 року і вижила під час ракетного удару під час звільнення Херсону

Колаборантка з Дружківки Алла Бархтанова очолила так зване “міністерство соціальної політики Херсонської області" в російській окупаційній адміністрації. Вона займається “евакуацією” населення з затоплених територій після підриву росіянами Каховської ГЕС, а також депортацією українських дітей.

Розповідаємо, що про неї відомо. 

До своєї колаборантської діяльності Алла Бархатнова займалася підприємництвом у Дружківці.  Протягом 2000-2006 років вона працювала головним бухгалтером у компаніях "Зарічний" та "Компол", з 2006 по 2010 роки обіймала посаду заступника директора останньої. З 2010 по 2014 роки майбутня зрадниця обіймала посаду директора компанії "Техніка для Ланів".

Проросійська позиція у цієї пані з'явилася ще під час Помаранчевої революції у 2004 році. Як вона розповідала в одному із своїх інтерв'ю:

"Коли відбувся перший Майдан в Україні, я для себе якось одразу відмітила, що я не хочу жити в країні, яка розграбована, в якій, в принципі, люди нікому не потрібні. Майбутнього немає у цієї “країни 404”, як я казала".

Зрадниця почала свою публічну антиукраїнську діяльність 12 квітня 2014 року, коли росіяни захопили відділи поліції у Краматорську та Слов'янську. Зокрема, вона співпрацювала з представниками так званої "територіальної оборони Дружківки", допомагала організовувати у Дружківці псевдореферендум по створенню так званої "донецької народної республіки".

Після звільнення Збройними Силами України Дружківки від російських окупантів у липні 2014 року, Алла Бархатнова разом з іншими зрадниками та російськими окупантами переїхала до Донецька. Там вона спочатку працювала головним бухгалтером у так званому "міністерстві праці та соціальної політики" угруповання "днр". У листопаді 2014 року стала так званим "депутатом" "народної ради" псевдореспубліки від політичної сили одного з головних колаборантів і зрадників на початку російсько-української війни Павла Губарєва.

Алла Бархатнова була "керівницею тимчасової комісії з питання контролю розподілу гуманітарної допомоги". На цій посаді, серед іншого, вона допомагала російським окупантам запроваджувати практику депортації дітей з тимчасово окупованої росіянами частин Донеччини та Луганщини в різні регіони Росії.

Після повномасштабного російського вторгнення і захоплення росіянами Херсонщини в лютому-березні 2022 року люди вищезгаданого Павла Губарєва почали обіймати різні посади в окупаційній владі у регіоні. Наприклад, його дружина Катерина протягом червня-грудня 2022 року була однією із заступників гауляйтера Володимира Сальдо, і, як стало пізніше відомо зі слів самого Губарєва, вона займалася організацією катівень для проукраїнсько налаштованих мешканців Херсонщини.

Сама ж Алла Бархатнова обіймала посаду "начальниці департаменту праці", а згодом підвищилась до рангу "міністра соціальних справ". 16 вересня 2022 року під час ракетного удару по будівлі суду у Херсоні жінка отримала поранення, а її водій загинув. 

Після звільнення Херсона від російських окупантів у листопаді 2022 року, Алла Бархатнова всиновила собі вкрадену дитину, яку росіяни незаконно вивезли звідти. 

Нині колаборантка з Дружківки опікується “евакуацією” цивільного населення із затоплених міст на лівому березі Херсонської області, а також підрахунком жертв цієї катастрофи.

Українська влада критикує росіян та їх посіпак за зрив евакуації, а міжнародні організації не можуть потрапити до затоплених районів окупованої Херсонщини Так, перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський розповідав, що окупаційна влада та російські військові заважають людям допомагати один одному та не роблять рятувальної операції.

ООН зі свого боку повідомила, що готова допомогти постраждалим, але не отримала від російських сил ні дозволів, ні гарантій безпеки для персоналу та людей для евакуації.

Тим часом українська влада змогла евакуювати з окупованого лівобережжя Херсонщини 112 людей, зокрема 54 жінок та 7 дітей. 

Інші статті на цю тему

zradnykcover

Скільки років позбавлення волі отримав ворожий поплічник

kolaborantka-z-kramatorska

Краматорка свідомо співпрацювала з військовим рф та хизувалася результатами “роботи” перед очільником так званої народної ради “днр”

zradnytsia (1)
коментарі