Цікаво :: Люди К. :: 24 серпня 2022 15:14 , Краматорск Пост
karpenko-v-i

Пішов з життя відомий краматорський підприємець і меценат Валерій Карпенко

Хвороба забрала його життя на 74 році

Валерій Карпенко був відомою в місті людиною, - спочатку в колах, що мали відношення до бізнеса і промисловості, а потім і в широкому публічному просторі. Багато краматорців знали його, як співзасновника і керівника підприємства "Тяжпромкомплект" та низки інших підприємств, в тому числі і в сфері агробізнесу. Найбільш відомими обʼєктами, які повʼязують з його імʼям стали готель та бізнес-центр "Краматорськ" в центрі міста, а також база вдпочинку в селищі Привілля. 

На початку 2000-х років йому та його сімʼї довелось пережити важку трагедію втрати своїх синів, які стали жертвами організованого криміналу. В часи Помаранчевої революції та після них  Валерій Карпенко був активним діячем у політичній сфері: керував регіональним відділенням ВО "Батьківщина", пізніше був депутатом міської ради. 

Протягом останнього десятиліття Валерій Карпенко не часто зїявлявся в публічному просторі, в останні роки мав серйозні проблеми зі здоровʼям, але попри це він не припиняв активної діяльності на користь Краматорська та України. Через благодійні та християнські організації він займався наданням обладнання та матеріалів для медичних закладів міста. "Тяжпромкомплект" роками  надавав допомогу і нашій армії. Діяльність Валерія Карпенко біула відмічена нагородами, в тому числі і від військогового командування.  

Минулого квітня Валерію Карпенко виповнилося 73 роки. 

фото: obs.in.ua

Інші статті на цю тему

Merkulovcover

Він з власного досвіду розповідає мешканцям центральної України що таке війна

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

коментарі