Важливо :: Життя громади :: 05 вересня 2021 13:42 , Олена Круглова
gromadskij-piknik-u-kramatorsku-zastavka

Пізнавальні зустрічі, ігри та майстер-класи: громадські організації влаштували атмосферний пікнік для містян

У Краматорську відбувся Громадський пікнік, на якому громадські організації зі всієї області знайомили відвідувачів зі своєю діяльністю

Вчора, 4 вересня, у парку Пушкіна вперше відбувся ярмарок громадських організацій просто неба у форматі Громадського пікніка.

На ярмарку свою творчість та надбання демонстрували громадські організації зі всієї Донецької області.

Виступ музикантів на Громадському пікніку у Краматорську

"Цей ярмарок ініціювали ГО "Точка доступу" та ГО "Фонд розвитку громади" за підтримки Донецької обласної адміністрації. Тут присутні організації з Маріуполя, Лимана, Бахмута, Соледару, Дружківки та Краматорська. Відгуки інших і мене особисто радує такий формат зустрічі громадських організацій. Тут вони мають змогу продемонструвати свої активності громадськості. Зазвичай люди не знають, чим займаються такі організації і який шар робіт виконують. Цим форматом ми намагаємося зламати упередженість та познайомити людей з нашою роботою», - розповів організатор Громадського пікніку Станіслав Черногор.

Відвідувачів чекали безліч локацій з цікавими зустрічами, конкурсами, майстер-класами та іграми.

Громадський пікнік у Краматорську

Громадський пікнік у Краматорську

Тут можна було послухати лекції з ”Проєктного менеджменту”, ”Соціального підприємництва», прийняти участь у  майстер-класі ”Небайдужі сусіди” та діалоговій зустрічі ”Як громадські організації можуть співпрацювати заради посилення свого потенціалу” від представників різних організацій, а також прокачати свої ораторські здібності з представниками театральної лабораторії «СТУЛ».

У павільйоні Арт-коворкінгу можна було власноруч зробити блокнот та придбати одяг та аксесуари, що були вироблені з вживаних речей.

Арт-коворкінг на Громадському пікніку

Блокноти, зроблені власноруч відвідувачами Громадського пікніку

Цікавий конкурс малюнків проводило ГО «Двіж». Діти відтворювали зображення з фото різних куточків Краматорська. З поєднаних малюнків і фотографій організація виробляє листівки з видами нашого міста.

Конкурс малюнків для дітей на Громадському пікніку

Дитячій малюнок з фотографіїєю

Багато активностей для дітей проводила на пікніку нацполіція: дітям приміряли справжні бронежилети, долучали до веселих ігор і дозволяли посидіти у поліцейському авто. Дорослі ж мали змогу за допомогою окулярів зі спеціально викривленим склом, що імітують стан алкогольного сп’яніння, пройти тест на швидкість реакції: В такий спосіб правоохоронці нагадували про небезпеку вживання алкоголю під час керування автомобілем.

Конкурс від нацполіції на Громадському пікнуку

Позитивний та життєрадісний майстер-клас проводили громадські активісти з Дружківки. У своєму павільйоні «Режисер життя» вони заохочували всіх бажаючих закріпити свої мрії на кінострічці.

Фотозона на Громадському пікніку

"Режисер життя" на Громадському пікніку

«Рада жінок Донеччини» заохочувала пройти тести з тематики домашнього насильства та взяти участь у безпрограшній лотереї. Всі учасники та учасниці отримували невелички подарунки від організації.

Рада жінок Донеччини на Громадському пікніку

«Маріупольська молодіжна спілка» розповідала про молодіжну політику та свою діяльність на підтримку молодіжних стартапів.

«Маріупольська молодіжна спілка» на Громадському пікніку

Зголоднілих після активних розваг на свіжому повітрі гостей пікніку пригощало гречаною кашею та гарячим чаєм ГО «Українське реєстрове козацтво».

«Українське реєстрове козацтво» на Громадському пікніку

Інші статті на цю тему

aktivnye-parki-kramatorsk (9)

Каждый желающий может заниматься спортом в любое время под руководством виртуального тренера

plast-kramatorsk-4

Краматорськ, який сьогодні опинився на лінії фронту, був форпостом “Пласту” на Сході Україні — національної скаутської організації, у якій дітей навчали бути самостійними

pushkin (1)

Які ще пам'ятники демонтували за останні вісім років, а які з'явилися нові

коментарі