Цікаво :: Review :: 01 червня 2021 17:41 , Краматорск Пост
mandrivki

Плануй відпустку онлайн - як знайти дешеві тури онлайн?

містить рекламні лінки
Мандрівники планують відпустки заздалегідь, щоб не зіткнутись з рядом проблем.

В цьому допомагають онлайн-сервіси, туристичні компанії. Варто звернути увагу на акційні пропозиції. Заощаджені кошти можна витратити на екскурсії, сувеніри та розваги.

Пошук дешевих турів онлайн

При пошуку дешевих турів закордон - https://otpusktime.com/uk/tours/ стане в пригоді. На інтернет-площадці є можливість підбору не тільки білетів на літак, але і апартаментів, комфортних місць для розміщення поруч з водоймами.

Користуючись зручним сервісом, можна порівняти ціни на різні путівки і зробити правильний вибір. Пакетний тур – повністю готова пропозиція. Ціна складається з:

 • квитків в обидві сторони;
 • проживання;
 • страхування;
 • харчування.

Частіше за все в ціну входить трансфер та деякі екскурсії. Сервіси дозволяють провести пошук турів по всім операторам країни. Завдяки сайту-агрегатору є можливість порівняти ціни путівок, ознайомитись з відгуками реальних мандрівників, переглянути фото.

Зекономити вдасться, якщо вибирати популярні напрямки, не летіти на відпочинок під час туристичного сезону. На вартість відпочинку також впливає якість обслуговування в готелі.

На що треба звернути увагу?

На сьогоднішній день гарячі тури з України привабливі для більшості громадян. Пандемія стала причиною відміни багатьох поїздок та відпочинку, тому деякі країни пропонують спрощені умови перетину кордону, дешеві квитки на літаки, економне проживання в апартаментах.

Дійсно зекономити вдасться, якщо вибирати гарячі тури. Популярні напрямки:

 1. Греція.
 2. Болгарія.
 3. Туреччина.
 4. Єгипет.

Ціна квитків до Афін з Києва в обидві сторони складає 2500 грн. Якщо летіти зі столиці України до Стамбулу, прийдеться віддати за квитки 2800 грн. З Києва до Хургади квитки коштують літом від 5 тисяч гривень в обидві сторони. Якісний відпочинок можливий в готелях Туреччини: середня ціна за 7 днів відпочинку складає близько 8-9 тисяч грн.

Вибір турів серед пропозицій різних операторів

На території України функціонує багато агентств, які пропонують вигідні подорожі в інші країни. Робітники розраховують ціну квитків, проживання, страхування, трансферу і підбивають підсумки. Клієнти можуть вибрати як гарячі тури, так і скористатись раннім бронюванням.

Перевірені туристичні оператори:

 • Корал Тревел;
 • Join Up;
 • Анекстур.

Фірми формують пакетний тур на свій розсуд. Вони пропонують якісний відпочинок, цікаві екскурсії, купівлю туру в режимі онлайн. Співробітники в залежності від бюджету клієнтів підбирають індивідуальні подорожі. Інколи треба зекономити на житлі або віддати перевагу лоукостеру, щоб відвідати місто з великою кількістю пам’яток, зробити гарні фото, покататись на яхті чи спробувати новий вид спорту.

Поради, як знайти самий дешевий тур

Першим ділом переглядаємо путівки в «низький сезон». До Єгипту вигідно летіти взимку, до Таїланду низькі ціни на авіа та проживання весною та осінню. Травень-кінець вересня – час, коли треба відпочивати в Туреччині.

Дешеві подорожі можливі по системі «Фортуна». Деяким підходять автобусні тури. Якщо пошукати варіанти на сусідні дати, вони можуть коштувати дешевше. Також мандрівники повинні звернути увагу на те, що краще летіти з великих міст, так як білети дешевші.

Деякі сервіси пропонують людям «гарячі» тури. Інколи краще почекати вигідної пропозиції, чим купувати дорогу путівку на декілька днів. Також відпочинок біля моря чи океану 7-10 днів інколи коштує дешевше, ніж 2-3 доби.

В інтернеті оперативний пошук та заказ турів. Треба тільки вирішити, є кошти на повноцінний відпочинок більше 7 днів чи бюджетний. Інколи для громадян важливий напрямок туру, тому треба ввести курорт, відмітити кількість мандрівників та приступити до розширеного пошуку.