Цікаво :: Куди піти :: 30 листопада 2020 19:17 , Олексій Ладика
muzey-3d-tur3

Побувати на екскурсії, не виходячи з дому: музей у Краматорську створив 3D-тур своїми виставками

Чудове рішення у часи пандемії та карантинних обмежень!

У Донецькому обласному краєзнавчому музеї, розташованому у Краматорську, можна відвідати виставки просто зі свого ноутбука чи смартфона.

У музеї створили 3D-тур виставками "Людина в просторі степу. Доба каменю. Доба бронзи" та "Ген непокори: хроніки українського спротиву на Донеччин з початку ХХ століття до 1991 року". 

Перейшовши за посиланням, ви опиняєтесь перед входом до музею, а потім за допомогою стрілки рухаєтеся всередину, а далі обираєте, яку виставку хочете відвідати, і влаштовуєте собі екскурсію!

test

test

test

Щоправда, справжню екскурсію 3D-тур все одно не замінить! По-перше, екскурсії у музею мають багато інтерактивних експонатів, які можна слухати, дивитися відео, взаємодіяти (наприклад, короткі документальні фільми чи відеоролики або радіопередачі 40-50-річної давності і так далі). А по-друге, екскурсовод все ж розповість більше і докладніше за 3D-тур, яким би класним він не був!

Донецький обласний краєзнавчий музей (Краматорськ, вул. Академічна, 84) наразі працює за тимчасовим графіком: вівторок-четвер - з 9:00 до 17:00, п'ятниця - 9:00-15:45. Екскурсії за записом (номер телефону +380930520345). Музей приймає відвідувачів групами до 5 людей. Вхід вільний.

Інші статті на цю тему

maket-lapy-trinozavra

Над созданием уникального экспоната сотрудники музея трудились почти год

vistavka-cilisnist

Краматорськ став другим містом після Маріуполя, де відбувається виставка

kompozicziya-rozhdestvo-syna-khristova

На виставці представлені унікальні прикраси, іграшки, новорічні ялинки, святкові листівки 19-20 століття

коментарі