Цікаво :: Review :: 16 вересня 2022 11:45 , Краматорск Пост
gift

Подарунок на весілля: де шукати ідеї

містить рекламні лінки
Вибір весільного подарунка не буде проблемою, якщо підходити до цієї справи помірковано

Вас запросили на весілля? Безліч питань виникають в такому випадку: від "що вдягнути" на церемонію - до "яку зачіску зробити".  Але найголовніше та найважче питання, яке вам доведеться розвʼязати - що подарувати молодятам?

Якщо ви йдете на свято до дорогих вам людей, то дуже хочеться, щоби подарунок був їм в радість і прийшовся в нагоді, а не відправився через певний час у комору з різним непотребом.

Даруючи якісь корисні речі, хотілося б, при цьому, не бути як усі. Ковдри, блендери, постільна білизна, сервізи або годинники, звичайно ж, згодяться в господарстві але то занадто банально. Хочеться бути оригінальним, щоби, дивлячись на ваш подарунок, вас згадували довго і з теплом. І при всьому цьому важливо, щоби той не був і занадто дешевим, і щоб не коштував усіх грошей світу. 

До речі, щодо грошей. Дарувати безпосередньо гроші - це не найшгірший варіант але все ж таки, вдало обраний подарунок справляє більше враження і свідчить про те, що ви поставились до людей з любовʼю та увагою, приділивши свій час  та розум вибору і купівлі гарного подарунка. У крайньому разі, якщо фантазія не спрацювала, а дарувати гроші не дуже зручно, можна подарувати сертифікат на певну суму, який самі молодята можуть згодом обміняти на товари чи послуги. Варто тільки хоч трошки знати про їх інтереси. 

Що не слід дарувати ні в якому разі

В даному випадку мова йде не про прикмети й забобони, бо в кожній місцевості вони свої і вам краще знати, наскільки в них вірять винуватці свята. А от що дійсно не слід дарувати з точку зору естетики та правил гарного тону, щоби і сами не втрапити у халепу і не образити молодих:

  • вживані речі;
  • предмети, які подарували вам, але вам вони не згодилися (бодай вони не використовувалися і навіть не розпаковувалися);
  • предмети та речі, які ви отримали як виграш чи приз (особливо, якщо вони брендовані);
  • речі, якими може користуватись лише хтось один із молодят;
  • подарунки, які можуть натякати на особливе ставлення до когось одного або ж мати двозначний чи делікатний сенс.

Який же вихід

Якщо ви не дуже добре знаєте потреби молодят чи не надто близькі з ними, розпитайте про них їхніх родичів та друзів. Де вони збираються жити після весілля? Може вони купили чи планують купувати власне житло, якесь майно тощо. Дізнайтеся про їх спільні захоплення та плани.  Все це може слугувати грунтом для виникнення ідей подарунку. 

Насамкінець, якщо ви добре знайомі, абсолютно нормально спитати в них самих, в чому вони мають потребу, або про що мріють. Якщо вам не замовлять конкретну річ конкретної марки чи моделі, а лише приблизно повідомлять напрямок: побутова техніка, кухонне приладдя, хатній декор тощо, в такому разі не виключається навіть ефект сюрпризу і несподіванки в подарунку. 

Отже вибір весільного подарунка можна значно полегшити, якщо трошки уважніше поставитись до людей, їх потреб та інтересів, а також знати, де такі подарунки шукати.