Важливо :: Життя громади :: 21 лютого 2020 08:33 , Олексій Ладика
dozd-zontik

Похмуро і дощ: якою буде погода у Краматорську у п'ятницю та вихідні

Три дні температура повітря не підніметься вище 5°C

У Краматорську у п'ятницю, 21 лютого, буде похмуро, подекуди дощ, сніг з дощем та сніг.

Український Гідрометцентр повідомляє, що температура повітря сьогодні становитиме 3..5°C, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Очікується сніг, мокрий сніг.

За даними погодних сайтів Sinoptik та Gismeteo, хмарна погода протримається в Краматорську весь день. З середини дня і до його закінчення буде йти дощ зі снігом. А ось сайт РП5 прогнозує, що буде переважно без опадів.

Згідно з даними сайту громадського моніторингу якості повітря Eco-City, вранці 21 лютого у центрі Краматорська стан повітря задовільний. Може викликати незначний дискомфорт при диханні у чутливих людей, не рекомендується займатись спортом на вулиці.

Прогноз погоди на суботу, 22 лютого

Цього дня температура повітря становитиме до 5°C. Український Гідрометцентр та РП5 прогнозують, що опадів у Краматорську не буде. А ось за даними Sinoptik та Gismeteo увесь день йтиме дрібний дощ зі снігом.

Прогноз погоди на неділю, 23 лютого

Щодо неділі всі синоптики одностайні: цього дня опади у Краматорську будуть. Український Гідрометцентр прогнозує сніг та мокрий сніг, а Sinoptik, Gismeteo та РП5 повідомляють про невеликий дощ, який може розпочатися ближче до вечора.

Інші статті на цю тему

коментарі