Важливо :: Життя громади :: 17 вересня 2020 12:45 , Олена Круглова
policiya-1

Поліція Краматорська перевіряє заклади освіти щодо дотримання карантинних обмежень

Поліцейські ювенальної превенції Краматорської поліції проконтролювали умови перебування дітей у ліцеї "Успіх"

15 вересня в краматорському ліцеї № 4 «Успіх» працівники поліції у партнерстві з представниками департаменту освіти, санепідемілогічною службою перевірили умови безпечного навчання школярів, дотримання педагогами та школярами вимог карантинних обмежень, повідомив Краматорський відділ поліції Донецької області. Ця перевірка відбулася у рамках заходів під назвою «Безпечний 2020-2021 навчальний рік», що були впроваджені на теріторії Донецької області поліцейсьими ювенальної превенції з 27 серпня поточного року.

Особливу увагу інспектуючі приділили наявності і використання всіма учасниками учбового процесу захисних масок, антисептиків для обробки рук, режиму вимірювання температури.

Інспекторка з ювенальної превенції поліції Краматорська Наталія Груненко під час зустрічі  наголосила на необхідності дотримання карантинних обмежень, роз’яснила про відповідальність за порушення встановлених обмежень та небезпеку розповсюдження вірусу COVID-19.

Інші статті на цю тему

Кабмин

Внесені зміни до постанови, що регулює карантинних обмежень

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные

pidlitki-poshkodili-gromadskiy-tualet

Напередодні вони навмисно розбили сенсорний екран вбиральні

коментарі