Важливо :: Життя громади :: 26 лютого 2022 11:14 , Олексій Ладика
policiya-kramatorsk

Поліція і військові у місті, вода подається без обмежень: що потрібно знати у Краматорську станом на 26 лютого

А також інформація, як вступити до тероборони і як здати кров

На третій день відкритої війни росії проти України у Краматорську та за його межами масово поширюються фейки, що начебто поліція і військові залишили місто, а вода начебто буде подаватися за графіком. Це - неправда!

Ось сьогоднішнє фото поліцейських, "яких немає у Краматорську":

test

Марія Тюріна, старший інспектор з комунікації Краматорського районного управління: "Всі поліцейські працюють в посиленому режимі, здійснюють охорону правопорядку, виїжджають на виклики громадян, в разі необхідності надають необхідну допомогу. Просимо вас розповсюджувати інформацію тільки з перевірених джерел".

81 окрема аеромобільна бригада Збройних сил України: "Ніхто місто не залишав і не залишить, особовий склад, зброя та бойова техніка завжди готові до будь-яких дій ворога. Радимо зберігати спокій, паніка зараз - не те, що потрібно сіяти".

Олександр Гончаренко, міський голова: "Сьогодні почали розганяти інформацію, що нібито будуть віялові відключення води у Краматорську. ЦЕ ФЕЙК! Довіряйте офіційній інформації із сайту міської ради або на моїй сторінці".

Як повідомив Гончаренко, станом на ранок 26 лютого усі комунальні підприємства у Краматорську працюють, особливу увагу приділяють вивезенню сміття з міста.

"Сьогодні вночі у центрі масово повигортали сміттєві урни. Мета вандалів незрозуміла, але ми швидко наведемо лад", - написав міський голова у Facebook.

Місто із теплом та водою, у домівках краматорців немає перебоїв з освітленням. З приводу будь-яких негараздів у сфері ЖКГ інформуйте Краматорський контакт-центр за номером телефону 099-099-1505, або 1505 – для дзвінків зі стаціонарних.

Як записатися до тероборони

Усі охочі служити в лавах резервістів батальйону територіальної оборони Краматорського району можуть звертатися до заступника начальника штабу з мобілізаційної роботи, телефон 099-964-31-45, або до чергового військової частини, телефон 050-578-95-51. Телефонувати можна з 09:00 до 18:00. 

Також розпочав свою роботу call-центр Сил територіальної оборони, номер телефону 0800507028.

Як здати кров

Станція преливання крові у Краматорську знаходиться за адресою: Василя Стуса, 8. Забір крові відбувається по буднях з 08:00 до 14:00.

З собою треба мати паспорт та ІПН.

Вже на місці треба буде заповнити невеличку анкету з питаннями про загальне самопочуття і стан здоров’я, та зареєструватись.

Потім в лабораторії необхідно буде здати кров з пальця для встановлення групи крові та рівню гемоглобіну. Після чого лікар-терапевт дає допуск до безпосередньої здачі, якщо не виявляться протипоказання.

Через помірні черги перелічені процедури займають приблизно 1,5 – 2 години.

Після забору крові у буфеті Станції на донорів чекає смачний гарячий чай та печиво.

Перед здачею крові:

  1. Не можна вживати ліки, що містять аспірин та анальгетики за 72 години до здачі крові. А також антибіотики.
  2. Утриматись від вживання алкоголю за 48 годин.
  3. Відмовитись від жирної, гострої та копченої їжі, полочних продуктів, яєць за 24 години. Треба більше пити води (солодкий чай, соки не забороняються), їсти каші, фрукти та овочі.
  4. Вранці перед здачею крові треба легко поснідати(солодкий чай, сухе печів, каша на воді).
  5. Утриматися від паління за 2 години до здачі крові.
  6. За 5-10 хвилин до здачі бажано випити солодкий чай.

Протипоказання:

  1. Перенесений коронавірус, якщо з моменту одужання не пройшов місяць.
  2. Щеплення від коронавірусу, якщо з моменту вакцинації не пройшло 10 днів.
  3. Видалені органи.
  4. Патологічна схильність до кровотеч.
  5. Злоякісні захворювання.
  6. Будь-які внутрішньовенні або внутрішньом’язові ін’єкції препаратів, що непризначені лікарем, у тому числі стероїди і гормони для бодибілдингу.
  7. Інфекційні хвороби: Гепатит В та С, ВІЛ всіх типів тощо.
  8. Цукровий діабет та інші ендокринні захворювання.
  9. Хронічні шлунково-кишкові, сечостатеві, гематологічні, імунологічні, метаболічні, ниркові захворювання чи захворювання дихальної системи.
  10. Серйозні захворювання центральної нервової системи.

Активні чи минулі серйозні серцево-судинні захворювання.

Інші статті на цю тему

volunteerscover

Микола Єрьомко і Тетяна Бурикіна евакуювалися до Слов'янська два місяці тому. Окупанти розбили їхній дім, а вони зайнялися роздачею їжі малозабезпеченим мешканцям міста

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

коментарі