Важливо :: Життя громади :: 28 січня 2022 12:55 , Микола Жалнін
pavel-kuznecov

Помер Павло Кузнєцов - один з перших нардепів від Краматорска періоду незалежності

Причиною смерті колишнього політика став COVID-19

У четвер, 27 січня, дружина народного депутата II та III-го скликань Павла Кузнєцова Валентина Ніколайчук у Facebook повідомила про те, що він помер в Олександрівській лікарні, у Києві, після місячної боротьби з COVID-19.

Павло Кузнєцов народився 1 травня 1950 року у Таганрозі. Здобував освіту у Ростовському державному університеті на економіко-філософському факультеті протягом 1967-1972 років.

Свій шлях у політиці Павло Кузнєцов розпочав у 1990 році з посади Першого секретаря Краматорського міського комітету Комуністичної партії України, де пробув до жовтня 1991 року.

З грудня 1993 року по червень 1994 року він обіймав посаду заступника голови виконавчого комітету Краматорської міської ради народних депутатів (тоді так називалася посада міського голови).

З 1994 по 2002 роки був народним депутатом ІІ-го та ІІІ-го скликань Верховної Ради України від Комуністичної партії України.

З травня 2002 року працював заступником начальника управління з питань забезпечення роботи з органами державної влади Державної податкової адміністрації України, а через рік, з вересня 2003 року сам очолював його.

У 2006 році знову балотувався до ВРУ як політичний соратник колишнього комуніста Бориса Олійника. Не пройшов.

За життя Павло Кузнєцов також був очільником громадської організації “Російська громада Краматорська”.

Останнім місцем роботи його було комунальне підприємство “Ревна” у Києві, де він працював головним інженером.

Читайте також  Нардепи з краматорською пропискою. Хто з Краматорців  і коли  обирався до Верховної Ради

коментарі