Важливо :: Життя громади :: 01 травня 2023 13:00 , Краматорск Пост
Guryshkin

Помер Володимир Гуришкін: яким його запам’ятають

При ньому у місті розвивалися шахи, легка атлетика та проводилося багато змагань

Помер Володимир Матвійович Гуришкін, який довгий час працював начальником відділу з питань фізичної культури та спорту, був депутатом міської ради Краматорська.

За час його роботи на посаді начальника відділу з питань фізичної культури та спорту особливий розвиток у місті отримали шаховий спорт, а також легка атлетика. Також проводилося достатньо багато змагань з різних видів спорту. Зміцнювалася та розширювалася матеріально-технічна база.

Володимир Гуришкін пов’язав своє життя зі спортом зі шкільних років. Успішно займався у відділенні волейболу, брав участь у змаганнях з тенісу, захоплювався баскетболом і футболом. Після закінчення 10 класів залізничної середньої школи № 8 навчався в Кримському педагогічному інституті на факультеті фізичного виховання. Отримав великий досвід профспілкової роботи як очільник профкому Старокраматорського машинобудівного заводу.

Колеги Володимира Матвійовича згадують його як людину відповідальну, принципову, яка користувалася авторитетом серед спортивної спільноти міста та області, серед керівників міських підприємств і установ. Він назавжди залишиться в серцях людей, які його знали.

Щирі співчуття рідним і близьким Володимира Гуришкіна.

За інформацією Управління фізичної культури та спорту ДонОДА

Інші статті на цю тему

VPOnewhelpcover

Мінреінтеграції готує зміни

Notariuscover

Розповідаємо, куди звертатися, щоб отримати послуги державних нотаріусів

BTIcover

Управління реєстраційних повноважень перебирає на себе деякі функції БТІ