Важливо :: Життя громади :: 19 грудня 2023 20:16 , Олексій Ладика
serikova

Померла колишня директорка школи №3 Жанна Сєрікова

Вона майже 20 років очолювала цю школу

19 грудня померла колишня директорка краматорської школи №3 Жанна Сєрікова - вона пішла з життя у віці 65 років внаслідок тяжкої хвороби.

"Сьогодні місто втратило не лише видатного педагога, а й віддану душу, яка несла світло й добро в життя кожного, хто мав щастя знати її і працювати з нею. Згадуючи Жанну Володимирівну, ми пам'ятатимемо її як виразника мудрості, людяності та великого професійного досвіду. Її внесок у розвиток освіти в нашому місті неоцінений.

В цей важкий час для всіх нас ми спільно відчуваємо біль втрати. Нехай наші спільні слова підтримки допоможуть родині та близьким перенести цю непоправну втрату. Нехай спогади про шляхетну душу Жанни Володимирівни залишаться в наших серцях і підтримують нас у подальшій праці, присвяченій розвитку освіти, на шляху, який вона самовіддано прокладала", - йдеться у некролозі, оприлюдненому Краматорською міською радою.

Жанна Володимирівна народилася в Краматорську. Бажання стати вчителем у неї було від дитячого садка. Вона закінчила з відзнакою Слов'янський педагогічний інститут. Отримавши диплом вчителя фізики та математики, вона працювала в школах № 1, 3, 2 та 16. Майже 20 років очолювала школу №3 у Краматорську.

Інші статті на цю тему

obstril-shkola (4)

Підрядник погодився виконати усі роботи майже за 16 млн грн

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

school-france

Вони спілкувалися через відеозвʼязок

коментарі