Важливо :: Життя громади :: 08 серпня 2023 10:30 , Краматорск Пост
schoolscover

Понад 1500 учнів набрали у школи Краматорська: освітні заклади міста готуються до нового навчального року

У Краматорську відбувалася зустріч керівництва міста з освітянами

Цьогоріч до навчальних закладів середньої ланки Краматорська набрано понад 700 першачків, а до профільних десятих класів прийнято заяви понад 850 учнів. Але це неостаточні цифри. Про це йшлося на зустрічі керівництва міста з освітянами, пише сайт Краматорської міської ради.

Тож, якщо ви ще бажаєте подати документи до освітніх закладів нашого міста — зверніться до обраного вами закладу освіти, де вам підкажуть порядок ваших дій або на гарячу лінію управління освіти за номером:(066) 891-75-85. 

Також стало відомо, що учні пільгових категорій та діти з особливими освітніми потребами цим літом мали змогу оздоровитися, - їх приймали табори на Львівщині, Київщині, Хмельниччині. Варто зазначити, що це не тільки місцеві заклади, а й тимчасово релоковані з Донеччини як, наприклад, “Смарагдове місто”.

Нагадаємо, що наприкінці минулого навчального року, тобто в кінці весни, керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко говорив про те, що у Краматорську та деяких інших містах Донеччини можуть відновити офлайн-навчання

У самому ж Краматорську влада визначається з підрядниками, які ремонтуватимуть школи. Наприклад, минулого тижня краматорська влада визначилася, хто буде ремонтувати школу №12 ім. Степана Чубенка.

Щоправда, подекуди підрядники викликають сумніви, оскільки ремонт однієї з обстріляних шкіл віддають фірмі, власники якої помічені у держзраді та тендерних зловживаннях.

На нараді ж обговорили й господарські питання. Влітку школи та дитячі садочки Краматорська у літній період готують до опалювального сезону. “Хоч освітній процес дистанційний, маємо розуміння, що заклади потребують уваги — деякі були пошкоджені від обстрілів. Все це треба перевірити, мати загальну картину, де є по опаленню проблеми і як їх усунути, адже війна, безперечно, скінчиться, і всі наші заклади мають бути готовими приймати своїх вихованців”, – наголосив Олександр Гончаренко.

 

Інші статті на цю тему

schoolsratingcover

Чотири краматорських школи потрапили до десятки найкращих у області

kompyuterna-tehnika-dlya-uchniv-kramatorska

Управління освіти роз'яснило кілька питань щодо надання комп'ютерної техніки у поточному навчальному році

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту