Важливо :: Гроші :: 27 вересня 2023 11:05 , Краматорск Пост
Sportsruinedcover

Понад 3,5 мільярди гривень збитків завдали окупанти спортивному господарству Донеччини

Внаслідок російської агресії постраждали 66 спортивних споруд, з яких чимало у Краматорському районі

Вчора на брифінгу начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика стали відомі цифри руйнувань спортивних об'єктів по Україні та на Донеччині, про це розповідає сайт Донецької ОДА. 

За час російського повномасштабного вторгнення, тобто з 24 лютого 2022 року, в Україні зруйновано понад 300 спортивних об'єктів. Найбільшої руйнації зазнали споруди в Донецькій області - на сьогодні це 66 спортивних об'єктів, які мають пошкодження або зруйновані.

Найбільші руйнування в Маріуполі, тут рашисти знищили відреконструйований плавбасейн «Нептун», що відповідав вимогам проведення міжнародних змагань не менше ніж з 5 олімпійських видів спорту, легкоатлетичний манеж, інші спорткомплекси.

Низку спортивних об'єктів знищено в Бахмуті.

Зруйновано сучасний велокомплекс зі спеціалізованою трасою BMX у Лимані. В цьому великому переліку також 14 стадіонів, 11 спортивних комплексів для ДЮСШ, плавбасейни, льодові арени та інші об'єкти.

Збитки, завдані росіянами спортивному господарству Донеччини, оцінюється у понад 3,5 млрд гривень. І це лише за попередньою оцінкою

У Краматорському районі пошкоджені або повністю зруйновані десятки спортивних об’єктів. Серед них льодова арена, велокомплекс, палац спорту та інші. У попередньому матеріалі на цю тему можна дізнатися більше деталей про постраждалі спортивні споруди на Краматорщині.

Фото обкладинки - сайт Донецької ОДА.

Інші статті на цю тему

Liftingcover

Напрочуд вдало виступили краматорські паверліфтери на Чемпіонаті світу у складі збірної України

Okhrei

Крім боксу спортсменка з Краматорська має успіхи ще у двох видах єдиноборств

kramatorski-sportsmeni (1)

В такий спосіб відзначили їх потужні досягнення за останні кілька місяців