Важливо :: Гроші :: 05 лютого 2024 20:15 , Олена Круглова
remont-dorig-ta-vantazhivki

Понад 40 млн грн на дороги, тротуари та вантажівки: що планують закупити у Краматорську

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

Найближчим часом у Краматорську мають провести чотири закупівлі загальною вартістю понад 40 млн грн. Джерелом фінансування виступатиме міський бюджет. Дві закупівлі стосуються ремонту доріг, дві інші - техніки для їх утримання.

Дороги й тротуари

Управління ЖКГ чекає на тендерні пропозиції від учасників торгів для виконання поточного ремонту асфальтового покриття на дорогах, внутрішньоквартальних проїздах та тротуарах Краматорська.

Очікувана вартість тендеру - 20 млн грн. Майбутній підрядник має завершити всі роботи до кінця серпня 2024 року.

Які саме дороги та тротуари планують відремонтувати в тендерній документації не зазначається: їх визначатимуть для підрядника безпосередньо перед початком виконання робіт. Відомо, що загальний обсяг площини, що буде ремонтуватися, складає 17 283 кв. м. Передбачається, що в ході ремонту буде виконано кілька видів робіт: холодне фрезерування асфальтобетону, розлив в’яжучих матеріалів автогудронатором, укладання дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, укладання вирівнювального шару також із дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, вивезення будівельного сміття тощо. 

Також УЖКГ планує витратити ще 3 млн грн на ліквідацію вибоїн пневмоструменевим методом на деяких дорогах (в тому числі всередині кварталів) і тротуарах міста загальним обсягом 4 300 кв. м. Місце проведення робіт також, як і в попередньому тендері, замовник буде визначати безпосередньо перед початком робіт. Його мають виконати до кінця червня 2024. Поки що триває етап подання тендерних пропозицій.

Вантажівки

14,35 млн грн планує витратити з міського бюджету КП “ДРУАС” на закупівлю двох вакуумних підмітально-прибиральних машин TISAN 6500D. У тендерному оголошенні зазначено, що ці машини мають бути на шасі JAC N200 та оснащені снігоочисним відвалом. Термін поставки машин - 1 березня 2024 року. 6 лютого стікає термін подання цінових пропозицій по цій закупівлі. Але поки що жодної не надходило.

Триває прийом пропозицій і на ще на одну закупівлю вантажного автомобіля від “ДРУАС”. Згідно з оголошенням, також до початку березня підприємство планує купити автомобіль МДКЗ-26-16 на базі JAC N200 СБМ. Він має бути зі змінними піскорозкидувальним обладнанням та дорожнім ремонтером Madpatcher (або його еквівалентом). Очікувана вартість цієї закупівлі - понад 8,35 млн грн.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

zakupivli-kramatorska
oglyad-tenderiv (5)

Огляд найдорожчих і найцікавіших місцевих тендерів

коментарі