Важливо :: Життя громади :: 29 грудня 2022 10:30 , Краматорск Пост
nyewyearpresents

Понад два мільйони гривень витрачено на новорічні подарунки для краматорських школярів

Що було придбано та хто за це заплатив

2,318 мільйони гривень було витрачено на закупівлю та розповсюдження новорічних подарунків для краматорських школярів, – про це повідомляє ДІЙ-Краматорськ.

Закупівля товарів та послуг відбувалася у рамках спрощеної процедури – без проведення електронних торгів з простим оприлюдненням результатів у системі ProZorro. Покупцем виступило управління освіти Краматорської міської ради.

Вартість кожного подарунку склала 130 гривень. Загалом було придбано 6786 кг цукерок за ціною  278 гривень за кілограм. Солодощі були придбані у ТОВ «Кенді-Рітейл», яке було зареєстровано у Краматорську у вересні 2021 року та раніше не займалося постачанням продукції за бюджетний кошт.

Крім цього у державного поштового оператору  Укрпошта було закуплено послуги доставки загальною вартістю 380340 гривень. Вартість доставки кожного подарунку становить близько 50 гривень. Виходячи із умов договору, через пошту має бути доставлено приблизно половина всіх подарунків. 

На 53 тис. гривень Управлінням освіти також було замовлено поліграфічні послуги на виготовлення 14,5 тис вітальних листівок за підписом міської військової адміністрації Олександра Гончаренка та наліпок з символікою Краматорська.

Фото –  Краматорська міська рада

Інші статті на цю тему

rizdvyana-ploscha-myru-kramatorsk

Як виглядав святковий центр міста рік тому, можна подивитись в інтерактивному турі по площі та проспекту Миру

vertep-5

Учасники вертепу влаштували виставу на ринку, біля вокзалу та у громадських центрах

podarunki-santa

Ось які подарунки люди дарували одне одному