Важливо :: Життя громади :: 16 травня 2023 19:02 , Краматорск Пост
obstril-kramatorska-16-travnya (15)

"Попадали всі з ліжка, жити ж хочеться": росіяни обстріляли спальний район у Краматорську

Ракета приземлилася поруч з багатоповерхівкою і гаражним кооперативом

Близько опівночі російська армія обстріляла спальний район Краматорська, внаслідок чого постраждало 11 багатоповерхових будинків, дитячий садок, СТО та комунальне підприємство. На щастя, обійшлося без людських жертв, чого не скажеш про матеріальні втрати мешканців, чиї будинки та автомобілі постраждали від прильоту ракети С-300. 

На місці удару вирва глибиною 5 метрів і завширшки в 10. Удар був такої сили, що каміння та все, що залишилося від дорожнього полотна, летіло по окрузі в радіусі кілька сотень метрів. Через це автомобілі, які були припарковані у дворі, залишилися без шибок і з купами бруду на даху. Що стосується багатоповерхових будинків, то в них тепер немає балконних блоків і віконних рам.

testtesttesttesttesttesttest

test Наслідки російського обстрілу 16 травня. Фото - Ілля Андрєєв/Kramatorsk Post

Мешканці, біля чиїх будинків впала ракета, зараз намагаються прийти до тями, оскільки, коли вони мирно відпочивали, їх розбудив дуже гучний вибух, що пролунав буквально біля їхніх вікон. У перервах між оглядом пошкоджень та збиранням речей, які тепер лежать біля будинку, люди перемовляються і вирішують, чим закривати вікна. Оскільки цей будинок із ОСББ, то всі задачі лягають на плечі постраждалих.

“Відчуваю себе зараз погано, задишка від побаченого та почутого. Я чув лише вибух, а як воно летить беззвучно, я навіть гадки не маю. Зараз же яка сучасна техніка: стрільнула і все. Попадали всі з ліжка, жити щось хочеться", - каже Юрій Павлович, мешканець багатоповерхівки, що потрапила під обстріл.

testtest

test Наслідки російського обстрілу 16 травня. Фото - Ілля Андрєєв/Kramatorsk Post

За повідомленням голови Краматорської міської військової адміністрації Олександра Гончаренка, також постраждало комунальне підприємство, фасад якого залишився без вікон та дверей.

test Наслідки російського обстрілу 16 травня. Фото - Ілля Андрєєв/Kramatorsk Post

Поруч із місцем прильоту знаходиться гаражний кооператив, в якому було пошкоджено кілька металевих гаражів, які буквально вм'яло всередину від тиску, що утворився після влучання ракети. 

test Наслідки російського обстрілу 16 травня. Фото - Ілля Андрєєв/Kramatorsk Post

Тепер їхнім власникам до настання темряви необхідно перевезти речі та хоч якось відновити пошкоджені двері, дахи та стінки. Бо люди бояться, що у разі неможливості перевезення майна його можуть вкрасти.

Дмитро Глушко

Інші статті на цю тему

obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

IMG_0699
коментарі